Strona 1 z 1

Najlepsze perfumy

: 02 kwie 2021, 23:41
autor: Zaida-93
Hej wszystkim. Macie swój ulubiony zapach perfum, który najczęściej kupujecie? Gdzie w ogóle się w nie zaopatrujecie? Moim zdaniem dość ciekawą ofertę ma sklep kalaaps.pl. Słyszeliście o nim?

Re: Najlepsze perfumy

: 10 kwie 2021, 1:05
autor: Miranda83
W sklepie Kalaaps podoba mi się to, że można dostać nie tylko markowe perfumy damskie, ale i męskie w cenach o wiele niższych niż w stacjonarnych drogeriach. Jakość jest tak samo wysoka, a trwałość zapachu nie do porównania. Polecam!

Re: Najlepsze perfumy

: 21 kwie 2021, 7:35
autor: Zdziś
Miałem okazje powąchać próbki Ahsan marki Naseem. Sklep ma w swojej ofercie spory ich wybór w różnych zapachach https://www.zapach-orientu.pl/perfumy-d ... .html/s=31 Zdecydowanie wole perfumy z piękną nutą wiosennych traw uzupełnionych drzewami - tam znalazłam parę idealnych dla mnie. Co do trwałości, to podobno utrzymują się spokojnie cały dzień.

Re: Najlepsze perfumy

: 26 kwie 2021, 20:20
autor: AlicjaŚ
Jeżeli lubicie perfumy to polecam zapoznać się z oferta tej rozlewni . Sklep "Fabryka Zapachu " to sklep z francuskimi perfumami lanymi, który powstał z myślą o zaspokojeniu najbardziej wymagających osób. https://fabrykazapachu.pl/pl/c/ORYGINAL ... DAMSKIE/33 uwielbiam perfumy z tej strony bo perfumy są niedrogie i trwałe.