Strona 1 z 1

Sklep z książkami?

: 03 mar 2021, 10:14
autor: Gerard1986
Znacie jakieś warte uwagi internetowe sklepy z książkami? Mogą to być antykwariaty takie jak literacki24.pl. Znacie go? Mam w planie zamówić kilka pozycji. Jeśli macie jakieś opinie, to możecie się nimi podzielić.

Re: Sklep z książkami?

: 09 mar 2021, 5:12
autor: Chwalisław77
Ja z tego antykwariatu zamawiam nie tylko książki, ale i płyty muzyczne CD, bo są w naprawdę dobrych cenach i niezłym stanie. Lubię tego typu sklepy. Wiadomo, że nie zawsze coś używanego może nadawać się jedynie do wyrzucenia, prawda?

Re: Sklep z książkami?

: 19 mar 2021, 16:58
autor: nikuśka
Wszystko zależy czego dokładnie poszukujecie. Jeśli mają być to książki z zakresu mikrobiologii czy szeroko pojętej medycyny, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://pzwl.pl/Mikrobiologia-lekarska,5012243,p.html . Jest tam wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Myślę, że warto tam regularnie zaglądać.

Re: Sklep z książkami?

: 28 mar 2021, 7:21
autor: tobić
A tutaj https://ksiegarnia.pwn.pl/ebooki już mieliście okazję się rozejrzeć? Mają tam wiele ciekawych rozwiązań, jeśli chodzi o ebooki. Myślę, że warto stawiać na takie rozwiązania, bo są praktyczne i tańsze. Poza tym szybko uzyskujemy dostęp do wybranej pozycji. Pomyślcie o tym koniecznie.

Re: Sklep z książkami?

: 02 lip 2021, 22:30
autor: dorocińska8
Dużo wartościowych pozycji można znaleźć na stronie księgarni ARKADY.INFO https://www.arkady.info/kategorie-a.html - mają naprawdę duży wybór książek z różnych kategorii, więc jest w czym wybierać. Bardzo lubię tę księgarnię właśnie ze względu na to, że można u nich dostać wiele edukujących i poszerzających horyzonty pozycji - a takie lubię najbardziej.