Strona 1 z 1

Szybka pozyczka?

: 28 lut 2021, 12:46
autor: finka
Wiadomo że zanim wybierzemy jakąkolwiek pożyczkę, to najpierw lepiej poszukać informacji i porad na ten temat. Dlatego ja chcę dopytać gdzie teraz sprawdzić kto udziela pożyczek na najkorzystniejszych warunkach? Braliście może ostatnio pożyczkę i możecie mi coś doradzić?

Re: Szybka pozyczka?

: 03 mar 2021, 10:34
autor: caryca
finka pisze: ↑28 lut 2021, 12:46 Braliście może ostatnio pożyczkę i możecie mi coś doradzić?
Brałam pożyczkę kilka miesięcy temu, najlepiej zajrzyj na Saverium.pl - pożyczki przez internet bo tam wypełniasz wniosek tylko raz a oni wysyłają go do kilku firm pożyczkowych, nie musisz więc pisać do każdej firmy bezpośrednio i nie musisz szukać najlepszej oferty przeglądając neta

Re: Szybka pozyczka?

: 07 maja 2021, 19:02
autor: żonkil
dam ci jedna rade.. nie pozyczaj jak nie musisz.. to bledne kolo i spirala w ktora wkrecasz sie coraz glebiej i glebiej. bylam w takiej sytuacji, potem jest coraz trudniej splacic bo kwota wzrasta. popatrz po swoim mieszkaniu, czego nie uzywasz, co mozna sprzedac, rower ? bizuteria moze jakies agd? na https://lombi.com/ mozesz wystawic i dogadac sie z firma. biora wiele rzeczy, na stronie sa wypisane :)

Re: Szybka pozyczka?

: 16 maja 2021, 22:00
autor: Fruj75ję
żonkil pisze: ↑07 maja 2021, 19:02 dam ci jedna rade.. nie pozyczaj jak nie musisz.. to bledne kolo i spirala w ktora wkrecasz sie coraz glebiej i glebiej. bylam w takiej sytuacji, potem jest coraz trudniej splacic bo kwota wzrasta. popatrz po swoim mieszkaniu, czego nie uzywasz, co mozna sprzedac, rower ? bizuteria moze jakies agd? na mozesz wystawic i dogadac sie z firma. biora wiele rzeczy, na stronie sa wypisane :)

nie wierze w to.
-
https://gazemee.com/

Re: Szybka pozyczka?

: 30 lip 2021, 23:58
autor: Łeska
finka pisze: ↑28 lut 2021, 12:46 Wiadomo że zanim wybierzemy jakąkolwiek pożyczkę, to najpierw lepiej poszukać informacji i porad na ten temat. Dlatego ja chcę dopytać gdzie teraz sprawdzić kto udziela pożyczek na najkorzystniejszych warunkach? Braliście może ostatnio pożyczkę i możecie mi coś doradzić?
O, to ja się podłączę pod pytanie, bo też akurat szukam pożyczki. gdzie warto pożyczyć, żeby szybko były pieniądze?

Re: Szybka pozyczka?

: 09 sie 2021, 18:52
autor: oewonga_pożyczki
Cześć,
zachęcam Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Zaletą wzięcia pożyczki w Wonga jest bez wątpienia szybkość procesu weryfikacji i wypłaty pieniędzy. Cały proces przebiega online, a o przyznaniu pożyczki możesz dowiedzieć się nawet w ciągu 5 minut od momentu złożenia wniosku. Jeśli zostanie on rozpatrzony pozytywnie, pieniądze natychmiastowo przelejemy na Twoje konto. Może to być jednak ograniczone godzinami pracy banków. W nielicznych przypadkach prosimy naszych Klientów o dosłanie drogą mailową dokumentów potwierdzających dochód. Ich analiza trwa zazwyczaj kilkadziesiąt minut.
W razie wątpliwości, zachęcam do telefonicznego kontaktu z naszymi konsultantami 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chatu na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

czterolatka urodziła trojaczki