Strona 1 z 1

Pompa ciepła do basenu?

: 24 lut 2021, 15:37
autor: mamuśka17
Czy ktoś z Państwa posiada basen i wyposażył go w pompę ciepła? Na basensklep.pl/collections/pompy-ciepla jest dostępna oferta na takie właśnie urządzenia. Z tego co czytam, posiadanie pompy przedłuża sezon korzystania z basenu. Czy taka pompa się u was sprawdza? Czy warto w nią zainwestować?

Re: Pompa ciepła do basenu?

: 17 lip 2021, 10:41
autor: jarekkłajpek
Ja swój basen wyposażyłem, ale w pompę basenową SWIM 025 z systemem filtracyjnym i łapaczem liści dzięki czemu woda jest czysta, a basen zadbany. Pompa jest wydajna i bezawaryjna dzięki czemu posłuży przez wiele lat. Profesjonalny sprzęt i solidna marka.

Re: Pompa ciepła do basenu?

: 24 lip 2021, 21:01
autor: lowest
Ostatnio na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego nie zwlekaj i kliknij w ten link https://pompyciepla-24.com.pl

Re: Pompa ciepła do basenu?

: 02 maja 2023, 23:38
autor: doris34
Pompę ciepła do basenu kupiliśmy w ubiegłym roku. Zdecydowanie było warto. Dzięki niej relaks w basenie był przyjemny późnymi wieczorami albo w chłodniejsze dni. Wybraliśmy urządzenie marki Hewalex, dokładnie takie: https://basenyogrodowe.pl/pozostale-akc ... nowej.html . Pompa ta jest uniwersalna (może być stosowane do basenu każdego rodzaju), wydajna i energooszczędna. Do tego pracuje naprawdę cicho a samodzielny montaż nie sprawił nam żadnego problemu.