Strona 1 z 1

wynajem samochodów

: 24 lut 2021, 11:17
autor: Lucuś24444
Cześć, korzystaliście z wypożyczalni samochodów? Możecie mi powiedzieć gdzie znajduje się szczecin lotnisko wynajem aut? Nie chce kupować samochodu, ponieważ nie jeżdże zbyt wiele. Myśle, że wynajem będzie dobrym rozwiązaniem tylko z której wypożyczalni warto skorzystać?

Re: wynajem samochodów

: 29 kwie 2021, 6:12
autor: Krzyś
Na temat wynajmu aut w Szczecinie, niestety nic nie wiem. Ale z tego co słyszałem to u nas bardzo dobre warunki wynajmu auta znajdziecie tu https://www.proxima.waw.pl/ Auta są ubezpieczone posiadają firmowy assistance oraz pomoc w razie awarii. Myślę że ta oferta jest warta zainteresowania.

Re: wynajem samochodów

: 13 maja 2023, 0:01
autor: sadowski
Owszem, warto wypożyczać samochód, z tym, że raczej długoterminowo. Wtedy najem naprawdę się opłaca i może stanowić atrakcyjną alternatywę dla zakupu pojazdu albo leasingu. Czytałem na stronie https://autosalon24.pl/jakie-sa-zalety- ... samochodu/ , że w przypadku marek takich jak Seat i Cupra nawet wkład własny nie jest wymagany. Ponadto zyskujemy oczywiście możliwość dysponowania najnowszymi modelami aut nie martwiąc się o utratę ich wartości z biegiem czasu a także oszczędność względem kosztów utrzymania samochodu, bo wszystkie poza tankowaniem są wliczone w comiesięczną opłatę.

Re: wynajem samochodów

: 23 maja 2023, 13:19
autor: Marion88
Jak dla mnie, to wynajem najlepiej się sprawdza, zarówno jeśli chodzi o wynajem samochodów, czyli leasing czy wynajem motocykli w Polsce czy wynajem motocykli za granicą. Nie trzeba płacić za cały sprzęt, a można się przejechać a nawet jeździć mega sprzętem na co dzień. Już kierujemy się do tego, żeby nie posiadać, a wypożyczać.

Re: wynajem samochodów

: 26 maja 2023, 15:23
autor: stefa
Nie korzystałam jeszcze z opcji wypożyczania samochodu ale nic straconego. Mam zamiar wynająć sobie auto na wyjazd. Czytam dlatego takie https://nowawarszawa.pl/promobaner/samochod-w-warszawie publikacje żeby wiedzieć na temat wynajmu nieco więcej