Strona 1 z 1

Prywatny dom dla seniora?

: 01 lut 2021, 19:17
autor: Ambroży-92
Witajcie. Myślicie, że dobrą decyzją jest oddanie bliskiej osoby do domu seniora? Sam nie jestem w stanie zapewnić tej osobie wymaganej opieki. Zainteresowała mnie oferta familia.lodz.pl. Wiecie coś na temat tej placówki?

Re: Prywatny dom dla seniora?

: 24 lut 2021, 4:53
autor: jowita1992
Jeśli Twój bliski wymaga całodobowej opieki, to taki dom jest według mnie najlepszym wyjściem. Tym bardziej że Familię poleca naprawdę dużo osób. Mieszkańcy tam czują się dobrze, mają zapewnione odpowiednie posiłki i zajęcia rehabilitacyjne. Polecam zresztą umówić się na spotkanie, żeby pozbyć się wątpliwości.

Re: Prywatny dom dla seniora?

: 03 cze 2021, 23:31
autor: uleńka90
Wybierając ośrodek, w którym będzie przebywała bliska nam osoba, warto kierować się kilkoma czynnikami. Przede wszystkim sam personel musi składać się z doświadczonym opiekunów i lekarzy, którzy zadbają o zdrowie seniora. Ogromne znaczenie ma lokalizacja i korzyści, które z niej płyną. Przykładowo, Dom Seniora donumcorde.pl położony jest na leśnej polanie Borów Puszczy Sandomierskiej, co jest gwarancją spokoju i jest szansą na piesze wycieczki w otoczeniu przyrody. Dołączając do tego strefę spa, która znajduje się na terenie obiektu, dostajemy bardzo ciekawą ofertę, z którą zdecydowanie warto się bliżej zapoznać.

Re: Prywatny dom dla seniora?

: 29 cze 2021, 19:39
autor: warszawą
No jasne, ja wobec domu seniora nie mam żadnych obiekcji, jak ktoś ma taką potrzebę to czemu nie? Bardzo polecam https://podtopolami.eu/ , miejsce cudowne, które z ogromną dbałością rozwija nawet talenty naszych seniorów, wybaczcie ale wy z pewnością nie mieli byście na to czasu.