Strona 1 z 1

Domowa wędzarnia gdzie kupić?

: 21 gru 2020, 11:25
autor: Janusz Ł
Miewam od czasu do czasu dostęp do prawdziwego mięsa i ryb z jeziora a nie ze sklepów i chciałbym w przyszłości zacząć to mięso wędzić. Wiecie gdzie można dostać domową wędzarnię i czy jest coś takiego do kupienia?

t-shirt kostka rubika

Re: Domowa wędzarnia gdzie kupić?

: 22 gru 2020, 10:35
autor: Autek
Mam niewielką knajpkę więc korzystam z usług różnych hurtowni i sklepów, a że ostatnio zamawiałem talerze do pizzy to przejrzałem sobie co tam mają ciekawego w hurtowni Gastrosilesia, która wprawdzie zaopatruje głównie firmy, ale kilka propozycji dla klientów indywidualnych też mają, w tym właśnie domowe wędzarnie :)
Wejdź na ich stronę i poszukaj w dziale bodajże "wędzenie domowe" https://www.gastrosilesia.pl/talerze-do ... 503,385,36

Re: Domowa wędzarnia gdzie kupić?

: 04 sty 2021, 23:44
autor: maryluś
Kompletnie nie mam pojęcia, gdzie kupić dobre wędzone jedzenie, ale za to mogę się pochwalić, że wiem, gdzie kupić najlepszej jakości wołowinę. Wystarczy, że wejdziecie na stronę https://meatologia.pl i złożycie zamówienie na konkretne rodzaje mięsa. Wołowina jest tutaj dostarczana od sprawdzonych hodowców z różnych zakątków świata. Na stronie sprawdzicie, czy dostarczają pod Wasz adres.