Strona 1 z 1

Jakie gadżety dla firmy?

: 04 gru 2020, 6:53
autor: Eligiusz-63
Cześć! Zdarza wam się kupować takie gadżety jak kubki z nadrukiem w postaci logo firmy? Sądzicie, że to dobry sposób na reklamę? Pytam szczerze, bo zastanawiam się nad zamówieniem takich kubków w agencji Perspektiw. Myślicie, że warto?

Re: Jakie gadżety dla firmy?

: 11 gru 2020, 0:15
autor: otton95
Pewnie, że warto, bo to jeden z najszybciej trafiających do ludzi sposobów na reklamę. Polecam też naklejki wypukłe 3D wykonywane przez tę agencję. Mnie współpracuje się z nimi naprawdę dobrze, więc serdecznie polecam.

Re: Jakie gadżety dla firmy?

: 14 gru 2020, 22:36
autor: mantra
Wybieracie się może na targi? Trzeba zaopatrzyć się tu w gadżety reklamowe. Hostessy od https://papilioagency.com/blog-wpis/hos ... argi-lodz/ też na pewno będą tu pomocne.

Re: Jakie gadżety dla firmy?

: 22 gru 2020, 2:03
autor: xerxes
Jakbyście szukali firmy od produkcji naszywek czy breloków to zgłoście się do firmy IMAR https://www.imarsc.pl/ ze Złotoryi. To świetny producent z dużym stażem, naszywki wykonują z pcv i metodą sitodruku, jakość jest pierwsza klasa a do tego ceny zdecydowanie ok. Współpracujemy z nimi już dłuższy czas i bardzo jesteśmy zadowoleni zarówno z produktów jak i samej współpracy.

Re: Jakie gadżety dla firmy?

: 28 gru 2020, 4:52
autor: mazajka
Jest wiele gadżetów i to bardzo praktycznych, które w znacznym stopniu ułatwiają prowadzenie firmy. Do jednym z najważniejszych zaliczyłabym notatnik, najlepiej z kalendarzem. Jak się zapisze ważne informacje to o niczym się nie zapomni. Potwierdza to lektura https://www.ale24.pl/2020/12/03/dlaczeg ... lendarzem/ . Najlepiej wszystko mieć w jednym miejscu.

Re: Jakie gadżety dla firmy?

: 10 maja 2021, 13:23
autor: Elisa
Poszukajcie sobie w sklepach internetowych, tak najłatwiej będzie coś odpowiedniego znaleźć tak myślę. Jeżeli chodzi o gadżety reklamowe to opcji jest całkiem sporo. Ja akurat postawiłam na Kalendarze biurowe, można kupić te w dobrej cenie, a kalendarz zawsze przecież się przyda co nie.

Re: Jakie gadżety dla firmy?

: 14 maja 2021, 11:01
autor: ganiuś
A może zamiast drobnostek, takich jak gadżety poszukamy czegoś, co się po prostu sprawdzi ogólnie? Na pewno duże BANERY Lubin https://www.raval.pl/ to jest sposób na rozpoznawalność i dobry content. Wiem, że nie każdy wie, jak to powinno być wykonane, ale na pewno agencji Raval możecie zaufać. To specjaliści w tej dziedzinie reklamy.

Re: Jakie gadżety dla firmy?

: 24 maja 2021, 15:17
autor: Żaneta13
Świetnym pomysłem jest pendrive lub powerbank z logo firmy. Są to bardzo przydatne gadżety, które z pewnością zostaną wykorzystane. Jeśli chcesz postawić na coś tańszego, możesz zrobić podkładki pod kubki czy breloki, wykorzystując do tego tanie materiały, takie jak sklejka na gadżety reklamowe. Zyskasz fajny gadżet w niskiej cenie.

Re: Jakie gadżety dla firmy?

: 16 paź 2021, 17:53
autor: Zośka
Wszystko zależy od tego ile pieniędzy ma dana firma by robić gadżety i jakie gadżety. ja spotkałam się z firmą co robiłam kurtki takie jesienne dla pracowników. Na nich były nadruki wielokolorowe http://loxy.pl/produkty/nadruki-wielokolorowe/ które były bardzo solidne i wytrzymałe. Fajnie to wyglądało.