Strona 1 z 1

Szukam biura rachunkowego

: 02 lis 2020, 14:12
autor: znanyksięgowy
Cześć, niedługo planuję otworzyć swoją pierwszą działalność gospodarczą. Jestem na etapie szukania biura rachunkowego. Znalazłem w intrenecie stronę - https://znany-ksiegowy.pl/ . Jak widzę, jest to portal który szuka księgowego dla przedsiębiorcy. Chciałbym was spytać czy korzystaliście z ich usługi? Jesteście zadowoleni z księgowego, który został polecony przez portal znany księgowy? Będę wdzięczny za wszystkie wasze opinie na temat tego portalu bo widzę, że w opiniach gogle mają dużo pozytywnych opinii, jednak chciałbym poznać wasze zdanie w tym temacie.

Re: Szukam biura rachunkowego

: 12 lis 2020, 22:52
autor: Iza
Jeśli z kolei ktoś z Was potrzebowałby sprawdzonego biura rachunkowego na terenie Jeleniej Góry, to polecam zapoznać się z ofertą na stronie internetowej https://europim.pl/biuro-rachunkowe/. Jak widać biuro to działa już od wielu lat na rynku i świadczy wiele usług księgowych na bardzo wysokim poziomie. Jestem przekonana, że nawiązując z nim współpracę, będziecie zadowoleni ;)

Re: Szukam biura rachunkowego

: 20 lis 2020, 9:50
autor: AdamŁ67
Ja polecam zapoznać się z oferta biura https://partner-gospodarczy.pl/biuro-ks ... achunkowe/, które oferuję kompleksowe usługi księgowo-rachunkowe. Wiele razy korzystałem z ich usług i zawsze byłem zadowolony z profesjonalnego podejścia dla klienta.

Re: Szukam biura rachunkowego

: 05 gru 2020, 13:30
autor: eliś
Namiar na sprawdzone biuro rachunkowe macie tutaj https://businessmind.pl/biuro-rachunkowe-poznan/ . Koniecznie się rozejrzyjcie na ich stronie. Jest tam bowiem ciekawa oferta, jeśli chodzi o usługi księgowe, ale nie tylko. Myślę, że warto postawić na sprawdzone rozwiązania, aby sprawy księgowe były prowadzone w sposób prawidłowy i nie było żadnych problemów przy kontroli.

Re: Szukam biura rachunkowego

: 14 sty 2021, 9:43
autor: Janekż
Jeżeli mogę polecić dobre biuro to moim zdaniem warto zapoznać się z oferta biura księgowego https://ademi.pl/. Biuro oferuję kompleksowe usługi na najwyższym poziomie i co najważniejsze w dobrej cenie.

Re: Szukam biura rachunkowego

: 14 sty 2021, 11:47
autor: KujawiakŻ
Jeżeli biuro w Warszawie o tylko AKRO https://www.akro.waw.pl/kontakt. Ja korzystam z ich pomocy już od dawna i naprawdę jestem bardzo zadowolony. Zawsze można pogadać, jest super atmosfera a co najważniejsze wszystko jest załatwione od a do z.

Re: Szukam biura rachunkowego

: 20 lut 2021, 12:08
autor: Loliczko
Dobre biuro rachunkowe czy księgowa to jedno :) . A dodatkowo pewnie przyda sie tez program do monitoringu platnosci - u nas to jest ta platforma https://monpay.pl/ i mogę z czystym sumieniem polecić. Powiadomienia o terminach płatności automatycznie się wysyłają do klientów

Re: Szukam biura rachunkowego

: 15 wrz 2021, 15:26
autor: weiń
Wiecie, co może się wam przydać? My testowaliśmy przez kilka miesięcy system finansowo-księgowy - program ReadIT OCR Smart od firmy Docusoft https://readitocr.eu/ z Bielsko-Białej. Teraz już wiemy, że zostanie z nami na dłużej, bo świetnie się spisuje. To program, który zaczytuje najważniejsze informacje z faktur od pliku, który można później eksportować do programu księgowego. Bardzo to ułatwia pracę, z tego programu jesteśmy zadowoleni, polecam gorąco.