Strona 1 z 1

Prysznic: z brodzikiem czy bez?

: 18 paź 2020, 13:20
autor: Bzik
Prysznic: z brodzikiem czy bez?
Jakie wam się bardziej podobają bo myślę nad zmianą w domu?

Re: Prysznic: z brodzikiem czy bez?

: 19 paź 2020, 11:59
autor: zielony
Mi osobiście bardziej podoba się wersja bez brodzika, z odpływem liniowym.

Re: Prysznic: z brodzikiem czy bez?

: 20 paź 2020, 10:05
autor: Autek
Mnie się bardziej podobają kabiny prysznicowe bez brodzika, jak z takich:
https://www.awconstruction.pl/blog/uslu ... ez-kabiny/
Bo jednak wygląda to bardziej nowocześniej i nie ma ryzyka, ze się zapomnę wyłażąc z kabiny i potknę o brodzik :lol:
A dla dziecka jak ktoś ma to i tak sie kupuje wanienkę osobno, więc jak najbardziej bez brodzika

Re: Prysznic: z brodzikiem czy bez?

: 16 lis 2020, 9:16
autor: Kaśka Nowak
Również uważam, że kabiny prysznicowe bez brodzika są bardziej eleganckie i łazienka wygląda wówczas na nowoczesną. Przy wyborze takiej formy prysznica pamiętaj, żeby nie skupiać się tyko na samej kabinie, ale najważniejszym elementem jest solidny odpływ, jeżeli nie chcesz mieć problemów ze stojącą wodą w łazience... Mogę polecić odpływ kwadratowy tej firmy: https://odplywy.com.pl/odplyw-kwadratow ... ca-circle/, jestem bardzo zadowolona, wygląda estetycznie i jest łatwy w czyszczeniu ;)

Re: Prysznic: z brodzikiem czy bez?

: 18 lis 2020, 13:53
autor: maja95
Ja zdecydowanie wolę bez brodzika. Po prostu ładniej to wygląda. Poza tym wystarczy zakupić odpływ liniowy na przykład ze sklepu https://wodtech.pl/ i brodzik nie jest potrzebny.

Re: Prysznic: z brodzikiem czy bez?

: 26 sty 2021, 10:45
autor: uperle
Brodzik bardzo się przydaje, sam się o tym przekonałem. Jednak u nas był mały problem, ponieważ non sto woda wyciekała i była konieczna lokalizacja wycieku warszawa, a nią zajęła się firma https://optimal-osuszanie.pl/lokalizacja-wyciekow/

Re: Prysznic: z brodzikiem czy bez?

: 29 mar 2021, 16:49
autor: kapuścik
Bardzo podobaja mi sie bez brodzika z odplywem liniowym i idealnie gladka szybą ale nie sa praktyczne przy malych dzieciach dlatego majac wybor taki albo z brodzikiem postawilismy na brodzik, dzieki temu mozemy bez problemu kąpać dzieci napuszczajac wody do srodka. Zmienilismy tylko baterie na nowe bo poprzednie marketowe byly nie ladne i cieknace. Teraz mamy od https://sklep.sotbe.com/

Re: Prysznic: z brodzikiem czy bez?

: 13 kwie 2021, 22:23
autor: kaśka
Sprawdźcie sobie tutaj https://lazienka-rea.com.pl/prysznicowe ... niowe.html namiar na odpływy liniowe. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb oraz oczywiście możliwości finansowych. Myślę, że obecnie zakupy online, to super sprawa.

Re: Prysznic: z brodzikiem czy bez?

: 20 maja 2021, 8:55
autor: olkaŁ
Ja generalnie mam prysznic bez brodzika, z odpływami liniowymi i jestem bardzo zadowolona z tego rozwiązania. Dodatkowo mam baterię prysznicową stąd - https://sklep.sotbe.com/ i dzięki temu sprzątanie prysznica u mnie to dosłownie chwila, a wiem że bardzo często może to dużo czasu zajmować :)

Re: Prysznic: z brodzikiem czy bez?

: 27 maja 2021, 14:38
autor: kordianpietrzak
Prysznic bez brodzika sprawdzi się z pewnością lepiej, jeśli ma z niego korzystać również osoba niepełnosprawna lub starsza. Jednak w tym przypadku, proponuję zadbać o dodatkowe zabezpieczenie przed upadkiem, różnego rodzaju złamaniem oraz skręceniem. W tym celu warto zainwestować w specjalne krzesełko, stołek lub taboret pod prysznic. Istnieje mnóstwo sklepów medycznych, oferujących tego typu sprzęt, także w internecie, np. MegaMedic (https://megamedic.pl/taborety-prysznicowe).
Ponadto tego rodzaju brodzik pod prysznic z pewnością będzie wyglądać bardziej elegancko. ;)

Re: Prysznic: z brodzikiem czy bez?

: 08 cze 2021, 17:14
autor: baśka
Ja w łazience mam prysznic bez brodzika, tak zwany walk-in z odpływami liniowymi. Dodatkowo mam baterie prysznicową z tego sklepu - https://www.centrumnawadniania.com/242- ... awadniania i kabinę otwieraną jak normalne drzwi. Świetnie się to sprawdza no i dodatkowo łatwo czyści :)