Strona 1 z 1

Auto części

: 05 paź 2020, 4:44
autor: Hektor_74
Cześć. Zdarza wam się zamawiać części samochodowe przez internet? Jeśli tak to może znacie sklep Malexa? Wpadłem na niego przez przypadek, ale myślę, że mają całkiem korzystne ceny. Może podzielicie się opiniami na jego temat?

Re: Auto części

: 19 paź 2020, 6:30
autor: Napoleon1971
Większość części zamawiam przez internet, bo o wiele bardziej mi się to opłaca. Sklep Malexa znam bardzo dobrze, ostatnio kupowałem tam klocki hamulcowe swoją drogą bardzo dobrej jakości. Dodatkowo są objęte gwarancją, ale działają sprawnie. Polecam.

Re: Auto części

: 22 paź 2020, 9:40
autor: łoweł
Mój tata jest wielkim fanem motoryzacji i osobiście stawia zawsze na markę Suzuki. Jeżeli lubicie ten markę tak samo jak on, to pewnie zainteresuje was ten salon https://suzuki.horiz.pl/ Myślę, że każdy znajdzie tam jakieś autko, które będzie dopasowane do waszych potrzeb.

Re: Auto części

: 12 lis 2020, 22:54
autor: Iza
A co wiecie na temat wałów napędowych, które są też nazywane wałami cardana? Czy wiecie, jak są one zbudowane?Ja widziałam ostatnio na stronie internetowej https://takiewaly.pl/budowa-walow-napedowych/ ciekawy opis dotyczący takich właśnie wałów, polecam również i Wam się z nim zapoznać ;)

Re: Auto części

: 16 lis 2020, 8:21
autor: Truskawkowy Bakuś
Słyszałem o tym sklepie, ale nigdy tam nic nie zamawiałem, chociaż znajomi mówią, że są zadowoleni. Od pewnego czasu sprowadzam części zza granicy za pośrednictwem tej firmy https://pricedata.eu/genuineautoparts/r ... ort-import i jestem bardzo zadowolony - zawsze przychodzą na czas, sprawdzone i działające :)

Re: Auto części

: 25 lis 2020, 14:29
autor: miśek
Części do auta zawsze tylko nowe. Najczęściej zamawiam tutaj https://aparts.pl/pages/custompage.aspx?pageid=363. Bardzo szybka wysyłka, zawsze z dołączony paragonem. Super obsługa klienta.