Strona 1 z 1

Fundamenty, budowa

: 25 wrz 2020, 0:44
autor: Fińka
Przed nami budowa domu, póki co dopiero zalanie fundamentów, ale nie da się ukryć, że jest to przecież podstawa, a to jest najważniejsze. Zamówiliśmy już żwir na fundamenty z GeoFiler. Ktoś z Was też jest w trakcie budowy?

Re: Fundamenty, budowa

: 15 sty 2021, 13:22
autor: bongu
Myślę, że firma osuszająca warszawa https://optimal-osuszanie.pl/ pomoże wam w osuszaniu pomieszczeń. Gdyby nie ta firma, u nas nie udało by się wysuszyć ścian, tak jakbyśmy tego chcieli.

Re: Fundamenty, budowa

: 15 kwie 2021, 16:40
autor: Młodziak
Mi w osuszaniu mieszkania zalanego przez sąsiada pomogła firma osuszanie warszawa. Zadziałali szybko i profesjonalnie, wcale nie wyszło drogo. Polecam korzystanie z ich usług. Działają na terenie Warszawy i okolic. Oferują też wynajem osuszaczy oraz inne usługi okołobudowlane.

Re: Fundamenty, budowa

: 21 kwie 2021, 9:55
autor: Violuś
Budowę domu zaczynamy wiadomo od fundamentów ale wcześniej musimy mieć projekt budowlany i wszystkie sprawy jakie się z tym wiążą. Wybór projektu trzeba przemyśleć , by później nie żałować. Szukajmy też projektów , które będą odzwierciedlały nasze marzenia o nowym domu.Na prawdę jest to możliwe bo projektów budowlanych jest bardzo dużo do dyspozycji w internecie.Bardzo bogata bazę mają w pracowni Mg Projekt - https://www.mgprojekt.com.pl/ .Projekty są różnorodne jeśli chodzi o wielkość i bryły domów .Można też przy zakupie projektu otrzymać gratisowy pakiet projektów dodatkowych o wartości ponad 1.6 tys. zł .

Re: Fundamenty, budowa

: 25 kwie 2021, 21:58
autor: Dyriś
Mówi się, że jeśli są fundamenty, to jest już najważniejsze, więc tego trzeba się trzymać i ja z takiego założenia wychodzę ;) Chociaż wiem, że przed nami jeszcze sporo wyrzeczeń i wiele lat budowy. Ale cieszę się, że polecono nam firmę Cembet http://www.cembet.com.pl dzięki nim nasze fundamenty powstały w naprawdę korzystnej cenie.

Re: Fundamenty, budowa

: 17 cze 2021, 9:09
autor: dominiśka
My w sprawie osuszania pomieszczeń na naszej budowie skontaktowaliśmy się z dobrą i sprawdzoną firmą jaką jest https://dezynfeusz.pl/osuszanie-budynkow-poznan/ . Dosyć szybko pracownik tej firmy przyjechał do nas z dobrej jakości sprzętem, całość została bardzo szybko i dokładnie osuszona co mnie bardzo cieszy. Dodatkowo cena za taką usługę jest niewielka.

Re: Fundamenty, budowa

: 05 lip 2021, 8:05
autor: kumpel
A w jaki sposob wybieracie firmę do budowy?? Ja planuje sie rozwinac z fermą drobiu, dlatego potrzebny mi jest ktos, kto naprawde porzadnie i kompleksowo ogarnie mi ten projekt, z polecenia trafilem na firmę https://prbkubatura.pl/oferta/budownictwo-rolnicze/ zajmuja sie czyms takim

Re: Fundamenty, budowa

: 24 sie 2021, 7:59
autor: dębert
Fundamenty to jeden z najważniejszych elementów domu. Dlatego warto rozejrzeć się za jak najlepszą firmą, która zajmuje się ich wykonywaniem. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://plateko.pl/ Jest to świetna firma, która specjalizuje się w wykonywaniu nowoczesnych technologicznie płyt fundamentowych.

Re: Fundamenty, budowa

: 09 wrz 2021, 8:36
autor: izuśka
My niestety mieliśmy problem z wilgocią w domu. Kiedyś budowało się domy inaczej albo ekipy były mniej profesjonalne nie wiem, ale po około 10 latach w domu panowała straszna wilgoć. Wyszedł grzyb w piwnicy, który dał się odczuć w całym domu. Skontaktowaliśmy się z firmą Slim Pol, której ofertę znalazłam na https://www.osuszanie-slim-pol.pl . Zajęli się osuszaniem budynku oraz odgrzybianiem ścian. Zalecili też zakup osuszacza powietrza co pomoże nam zniwelować wilgoć na przyszłość. Posłuchaliśmy ich. Teraz komfort życia jest lepszy, aż czuć to w powietrzu.

Re: Fundamenty, budowa

: 20 paź 2021, 0:02
autor: graś
Wiadomo, żę jak zaczyna się coś budować to konkretne materiały i wyposażenie jest potrzebne. Dobrze sobie wszystko wcześniej zaplanować, żeby potem prace sprawnie szły. Jeśli chodzi o akcesoria do rusztowań to na https://www.arad.pl/akcesoria-do-rusztowan,g44.html trafiłem na dobrą, konkretną ofertę, która mi odpowiada. Wszystko można tam znaleźć co potrzebne.

Re: Fundamenty, budowa

: 19 mar 2023, 10:53
autor: Ącki
Faktycznie może się zdarzyć tak, że niestety czasami nawet niefortunnie dojdzie do zalania naszego mieszkania i w takich momentach na pewno musimy jak najszybciej zacząć jego osuszanie. W każdym razie wiem, że jak coś to firma https://osuszanie24.com/ specjalizuje się właśnie w takich działaniach.

książka telefoniczna libiąż