Strona 1 z 1

Nowoczesna aranżacja wnętrz

: 01 wrz 2020, 2:57
autor: Michalina_93
Cześć. Jako że lubię nowoczesne aranżacje wnętrz, to postanowiłam nieco zmienić klimat mojego mieszkania. Pomyślałam, że fajnym rozwiązaniem byłoby postawienie na sufit napinany. Jak myślicie? Wiele dobrego słyszałam o firmie Efekt. Polecacie ich?

Re: Nowoczesna aranżacja wnętrz

: 24 wrz 2020, 23:50
autor: felicja1978
Mnie zauroczyły ich sufity lustrzane i sama zdecydowałam się na taki. Firma jest godna polecenia przede wszystkim ze względu na profesjonalne podejście i dokładność przy realizacji zlecenia. Wybierzesz mądrze, stawiając właśnie na nich :)

Re: Nowoczesna aranżacja wnętrz

: 21 lut 2021, 16:53
autor: Zuzuś
Michalina_93 pisze: ↑01 wrz 2020, 2:57 Cześć. Jako że lubię nowoczesne aranżacje wnętrz, to postanowiłam nieco zmienić klimat mojego mieszkania. Pomyślałam, że fajnym rozwiązaniem byłoby postawienie na sufit napinany. Jak myślicie? Wiele dobrego słyszałam o firmie Efekt. Polecacie ich?
Sporo inspiracji jest również na https://remont.biz.pl/blog/

Re: Nowoczesna aranżacja wnętrz

: 23 mar 2021, 14:22
autor: rąk
Cześć, jak szukasz świetnej rzeczy która pokaże Ci nowe opcje w doborze rzeczy do domu warto zobaczyć nowoczesną aranżację wnętrz
Wyszukasz tam na multum poradników, osób znających się na designie jak też nowoczesny wizualizator, taki który pomoże Ci dobrać podłoge do domu. W przyszłości możesz zwizualizować wyśnioną kuchnie, sypialnie przy pomocy jednego kliknięcia. Nowoczesna technika zwizualizować nawet czyste pomieszczenie.