Strona 1 z 1

Projekt domu

: 21 wrz 2020, 17:01
autor: Tagliato
Czy ktoś z Was korzystał z oferty tego biura architektonicznego https://ajrstudio.pl/ ? Zastanawiamy się z mężem czy właśnie od nich kupić gotowy projekt domu. Mają bardzo ciekawą galerię swoich realizacji i katalog. Ceny są konkurencyjne, więc chyba warto skorzystać. Najgorzej to być niezdecydowanym i długo się zastanawiać. Może pomożecie nam szybko zdecydować?

Re: Projekt domu

: 24 wrz 2020, 17:11
autor: Marianna81
Wybierając projekt domu trzeba pamiętać, że jest to inwestycja na bardzo długie lata. Dlatego trzeba dokładnie przyjrzeć się projektowi przed jego zakupem. Ze swojej strony mogę polecić taki projekt - https://www.domywstylu.pl/projekt-domu- ... 2_dr-s.php Jest to dom parterowy, ale z dodatkowo zaadaptowanym poddaszem. Daje to sporo powierzchni użytkowej, która zmieści się nawet na małych działkach.

tabletki z papai

Re: Projekt domu

: 24 wrz 2020, 22:00
autor: mkoP
Zaglądam na to forum, bo szukam ciekawych projektów na dom i jakoś nie mofgę trafić - wszystko bardzo podobme i zwykle mało funkcjonalne!

Re: Projekt domu

: 10 paź 2020, 20:43
autor: allo83
Szukając firmy zajmującej się projektowaniem domów jednorodzinnych w Białymstoku, trafiłem na usługi biura Archibia. Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się trafić właśnie do nich. Podeszli wyjątkowo uczciwie i rzetelnie do powierzonego zadania, a przygotowany projekt spełnił moje oczekiwania. Polecam zajrzeć do ich oferty na stronę www.archibia.pl. Znajdziecie tam więcej informacji.

Re: Projekt domu

: 16 paź 2020, 19:58
autor: kaczuśka
Powiem szczerze, że nie sądziłam, że wybór projektu dla siebie może być tak trudny. Na prawdę... Przeglądam domy parterowe https://www.mgprojekt.com.pl/projekty-domow-parterowych oferowane przez firmę MG Projekt i nie wiem na co się zdecydować. Każdy ma coś w sobie.

Re: Projekt domu

: 26 paź 2020, 15:46
autor: heńka
Projekty domów wykonuje się programami graficznymi takimi jak Revit, tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/revit.html można zrobić sobie kurs jego obsługi. Program taki ma wiele zastosować, jest wykorzystywany profesjonalnie i sprawdza się tutaj idealnie.

Re: Projekt domu

: 17 gru 2020, 7:48
autor: Bakuś
Tego biura akurat nie znam, ale polecam dłuższe przemyślenie projektu i zainwestowanie (jeśli, oczywiście, możecie). To najważniejszy etap budowy, tu zapadają decyzje, które będą z nami całe życie :) W poszukiwaniu ekskluzywnych przestrzeni w klasycznym stylu warto odwiedzić stronę https://unique-residence.com/projekty-l ... asycznych/.