Strona 1 z 1

Instalacje wentylacyjne Wrocław

: 02 wrz 2020, 8:55
autor: wioleta_95
Witam :) Jesteśmy z mężem na etapie budowy domu i już teraz planujemy, jak rozwiązać kwestię z wentylacją. Z jaką firmą z Wrocławia lub okolic polecacie się w tym zakresie kontaktować?

Re: Instalacje wentylacyjne Wrocław

: 10 wrz 2020, 19:33
autor: Joachim
Najlepiej z klima24h.pl. Wiem, co mówię, bo korzystałem z ich usług i uważam, że lepszych specjalistów od wentylacji nie znajdziecie, serio ;) Montaż zajmuje im naprawdę niewiele czasu, ale wszystko działa tak, jak działać powinno. Plus za profesjonalne podejście dla klienta.

Re: Instalacje wentylacyjne Wrocław

: 21 wrz 2020, 15:39
autor: serwisant
Zawsze gdy jesteśmy na to gotowi i decydując się na remont warto mieć jakiś zorganizowany plan działań oraz jasno okreslone cele które finalnie chcemy osiągnąć. Wydaje się być jasne, że remont mieszkania wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Wykonując np. montaż płyt kartonowo - gipsowych tj. montaż sufitów podwieszanych czy montaż ścianek działowych możemy zaingerować w przestrzeń naszego domu / mieszkania. Przed decyzją nad demontażem ścian wykonując wyburzenia ścian trzeba pamiętać aby ewentualnie uzyskać wszelkie niezbędne pozwolenia. Należy wystrzegać się wszelkich aktów samowoli budowlanej, bo mogą nas dosięgnąć konsekwencje prawne, a w konsekwencji karne i/lub finansowe. Możliwości na aranżację i wykończenia wnętrz ograniczają jedynie nasza wyobraźnia i budżet. Istnieje praktycznie nieograniczona możliwość aranżacji. W internecie można znaleźć np. blog budowlany z którego można czerpać pomysły i inspiracje. Do najczęstszych prac wykończeniowych należą: wykonanie gładzi, położenie tynków, malowanie ścian, układanie płytek, układanie paneli podłogowych, montaż oświetlenia, tapetowanie, gruntowanie, a nawet montaż mebli. Dlatego decydując się na usługi firmy zewnętrznej (najczęstszy wybór) należy zaznajomić się z poprzednimi realizacjami danego wykonawcy. Niemniej (choć w moim odczucie jednak nie tak ważnym jak jakość) ważna jest cena relizacji. Warto zaznajomić się czy usługi budowlane danego wykonawcy nie są przesadnie drogie lub podejrzanie tanie. Tak, warto zwrócić uwagę, czy cena nie jest za niska w porównaniu do konkurencji, zdarza się bowiem, że niska cena jest jedynym atutem danego wykonawcy i nie warto skorzystać z jego usług ze względu na niską jakość wykonania. Można też zasięgnąć opinii znajomych lub rodziny otrzymując kontakt do danej firmy z polecenia. Warto wysłuchać co maja do powiedzenia poprzedni klienci. Ewentualne referencje również są mile widziane.

Re: Instalacje wentylacyjne Wrocław

: 24 wrz 2020, 0:09
autor: allo83
W sprawie systemów wentylacji zaopatrywałem się w firmie http://spirowent.com.pl/. Mają bardzo wysokiej jakości części i elementy całych systemów. Oferują komponenty, które są trwałe i solidne. Ceny konkurencyjne, a obsługa zawsze służy fachową poradą.

Re: Instalacje wentylacyjne Wrocław

: 21 gru 2020, 14:57
autor: wićo
Jeśli chodzi o systemy wentylacyjne w Gdyni czy okolicach trójmiasta, to polecam sprawdzić Klimawent. Ja ma od nich wentylator stanowiskowy https://klimawent.com.pl/oferta/wentyla ... nowiskowy/ i sprawdza się niezawodnie już od 3 lat. Zapewnia komfort pracy moim pracownikom. Cicho pracuje i skutecznie oczyszcza powietrze, skupiając się konkretnie na miejscu, gdzie jest to najbardziej potrzebne.