Strona 1 z 1

Żwir w ogrodzie

: 02 sie 2020, 7:32
autor: login
Jestem w trakcie urządzania swojego ogrodu i planuję zamówić większą ilość żwiru z GeoFiler http://geofiler.pl w pierwszej kolejności na podjazd, ale też na ścieżki w ogrodzie. Ktoś z Was może tak ma?

Re: Żwir w ogrodzie

: 28 sie 2020, 13:57
autor: Andrzej Sienkiewicz
Niedawno przeczytałam wiele wskazówek, jak urządzić swój dom i ogród. Myślę, że zapoznanie się z tymi wskazówkami będzie dla Ciebie interesujące. https://kolezanka.com/dom

Re: Żwir w ogrodzie

: 24 paź 2020, 11:55
autor: serwisant
Podjazd do domu - raczej nie jest to miejsce, które w naszym domu na co dzień przyciąga szczególną uwagę, jednak jeśi przeprowadza się regularnie konserwację, to zadbany jest tym elementem domu, który jako jeden z pierwszych może stanowić o pozytywnym wrażeniu z wizyty w domu. Dla tego co jakiś czas warto decydować się na mycie podjazdu. Porządnie wykonane może w sposób znaczący przedłużyć dobry stan nawierzchni. Najpopularniejszym sposobem na przeprowadzenie tego zabiegu jest oczywiście wykorzystanie myjki ciśnieniowej. Jeżeli nie posiadamy tego typu sprzętu w domu, to możemy skorzystać usług profesjonalnej firmy zajmującej się tego typu zadaniami.