Strona 1 z 1

Zestaw mebli kuchennych

: 15 sie 2020, 7:41
autor: Lajla91
Cześć :) Muszę wymienić meble kuchenne na nowe, więc szukam sklepu lub też producenta z ciekawą ofertą wyposażenia. Podpowiedzcie mi, gdzie powinnam się rozejrzeć.

Re: Zestaw mebli kuchennych

: 20 sie 2020, 23:47
autor: medard_62
Ja zazwyczaj stawiam na dobrą jakość mebli, dlatego mogę polecić labi.pl. Cen też wcale nie mają wysokich. Trzeba przyznać, że na produkcji mebli dobrze się znają, bo ich produkty są solidne i odporne na zniszczenia.

Re: Zestaw mebli kuchennych

: 10 wrz 2020, 21:31
autor: vojtas
Dla mnie liczą się i jakość i cena, dlatego zainteresowały mnie propozycje https://sklep.akord.net.pl/43-szafki-kuchenne . Można nabyć dowolną ilość szafek do kuchni o różnych wymiarach tworząc własny zestaw:) Meble są estetyczne i od razu widać że praktyczne. Co ważne, w sam raz na moją kieszeń. Podobają mi się też modne kolory: biel i jasne drewno.

Re: Zestaw mebli kuchennych

: 11 wrz 2020, 17:29
autor: serwisant
Zawsze gdy jesteśmy na to gotowi i decydując się na remont warto mieć jakiś zorganizowany plan działań oraz jasno okreslone cele które finalnie chcemy osiągnąć. Wydaje się być jasne, że remont mieszkania wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Wykonując np. montaż płyt kartonowo - gipsowych tj. montaż sufitów podwieszanych czy montaż ścianek działowych możemy zaingerować w przestrzeń naszego domu / mieszkania. Przed decyzją nad demontażem ścian wykonując wyburzenia ścian trzeba pamiętać aby ewentualnie uzyskać wszelkie niezbędne pozwolenia. Należy wystrzegać się wszelkich aktów samowoli budowlanej, bo mogą nas dosięgnąć konsekwencje prawne, a w konsekwencji karne i/lub finansowe. Możliwości na aranżację i wykończenia wnętrz ograniczają jedynie nasza wyobraźnia i budżet. Istnieje praktycznie nieograniczona możliwość aranżacji. W internecie można znaleźć np. blog budowlany z którego można czerpać pomysły i inspiracje. Do najczęstszych prac wykończeniowych należą: wykonanie gładzi, położenie tynków, malowanie ścian, układanie płytek, układanie paneli podłogowych, montaż oświetlenia, tapetowanie, gruntowanie, a nawet montaż mebli. Dlatego decydując się na usługi firmy zewnętrznej (najczęstszy wybór) należy zaznajomić się z poprzednimi realizacjami danego wykonawcy. Niemniej (choć w moim odczucie jednak nie tak ważnym jak jakość) ważna jest cena relizacji. Warto zaznajomić się czy usługi budowlane danego wykonawcy nie są przesadnie drogie lub podejrzanie tanie. Tak, warto zwrócić uwagę, czy cena nie jest za niska w porównaniu do konkurencji, zdarza się bowiem, że niska cena jest jedynym atutem danego wykonawcy i nie warto skorzystać z jego usług ze względu na niską jakość wykonania. Można też zasięgnąć opinii znajomych lub rodziny otrzymując kontakt do danej firmy z polecenia. Warto wysłuchać co maja do powiedzenia poprzedni klienci. Ewentualne referencje również są mile widziane.

klimatyzator lg obraz

Re: Zestaw mebli kuchennych

: 14 wrz 2020, 17:04
autor: Bara66
Niedawno w sieci napatoczyłam się na wpis odnośnie tego tematu na blogu - http://barowe-kawowe.pl .To wyjątkowo ciekawy wpis. Według mnie można się dzięki nim sporo doedukować. Zapoznajcie się sami a nie będziecie żałować. Są tam także inne super wpisy.

Re: Zestaw mebli kuchennych

: 25 wrz 2020, 12:09
autor: Porion77
Kuchenna aranżacja to temat rzeka. Ja szukałam oryginalnych mebli dobrze zaprojektowanych pod względem zagospodarowania przestrzeni. Dzięki współpracy z firmą http://www.meblezamosc.eu/ udało mi się zamówić to, czego oczekiwałam. Polecam szczerze ich usługi. To świetni fachowcy.

Re: Zestaw mebli kuchennych

: 25 wrz 2020, 12:11
autor: allo83
W temacie mebli kuchennych wybór jest ogromny. Długo szukałam odpowiednich do mojej wymarzonej aranżacji. Wreszcie zdecydowałam się skorzystać z usług poleconej przez przyjaciółkę firmy https://meble-balinscy.pl/. Zrealizowali wspaniały projekt zgodnie z moimi oczekiwaniami. Meble są piękne i funkcjonalne.