Strona 1 z 1

psychiatra online

: 08 lip 2020, 13:39
autor: magdap
Psychiatra online - jaką osobę godną zaufania możecie mi polecić?

Re: psychiatra online

: 15 lip 2020, 14:18
autor: Hellenea45
Na medfile.pl lub halodoctor.pl jest duży wybór specjalistów oraz opinii na ich temat.

Re: psychiatra online

: 01 wrz 2020, 11:24
autor: nasino
Jakoś nie jestem przekonana do takich wizyt online. Wydaje mi się że psychiatra także musi zwracać uwagę na to jak się zachowujemy dlatego wizyta online może nie wystarczyć. Jeśli jednak zdecydowaliście się na rozmowę z lekarzem w cztery oczy to w Krakowie przyjmuje doktor Dariusz Rudaś, który jest wspaniałym psychoterapeutą.

Re: psychiatra online

: 17 paź 2020, 10:06
autor: kasiunia
magdap pisze: ↑08 lip 2020, 13:39 Psychiatra online - jaką osobę godną zaufania możecie mi polecić?
Korzystanie z porad psychiatry - to w zasadzie już norma i standard.Wiele osób szczególnie pracujących w korporacjach korzysta z porad specjalistów .Ostatnio bardzo popularne stały się porady online.Polega to na kontakcie z lekarzem psychiatrą przez internet (wideo). Taką formę oferuje klinika do której uczęszcza kilka osób w naszej firmie.Psychomedic - https://psychomedic.online/ bo o tej klinice mówię to na prawdę świetni fachowcy a przy tym empatyczni i skuteczni.

Re: psychiatra online

: 30 paź 2020, 14:13
autor: Zefir
Jak do specjalisty, to tylko najlepszego jak u nich https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/. Lepszego psychiatry w łodzi nie znajdziecie. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z takich wizyt.

Re: psychiatra online

: 25 sie 2021, 15:43
autor: Rafał
To jednak dużo bardziej złożona kwestia. Jeśli chodzi o kwestie związane ze wsparciem psychiatrycznym, to przecież dzisiaj możecie sięgnąć po taką opiekę jak https://psychomedic.pl/psychiatra-katowice/ Dzięki temu będziecie w stanie jeszcze lepiej poradzić sobie ze swiomi problemami.