Strona 1 z 1

Rehabilitacja po złamaniu

: 07 cze 2020, 17:19
autor: Salma1999
Hej. Jakiś czas temu złamałam nogę, a niedawno zdjęto mi gips. Lekarz oczywiście zalecił rehabilitację, więc szukam sprawdzonej przychodni z tego typu zajęciami w Krakowie. Gdzie polecacie się zapisać?

Re: Rehabilitacja po złamaniu

: 29 cze 2020, 20:17
autor: Lech-74
Najlepiej do Centrum Rehabilitacji Jedyne Zdrowie. Sam miałem okazję chodzić do nich po tym, jak wypadł mi dysk. Ogólnie bardzo polecam tamtejszych specjalistów, bo widać, że zależy im na zdrowiu każdego pacjenta i potrafią otoczyć go odpowiednią opieką.

Re: Rehabilitacja po złamaniu

: 05 sie 2020, 11:56
autor: Natalex
Wiecie może, gdzie dostanę dobrej jakości stabilizator stawu skokowego? Po złamaniu miałam jakieś powikłania i chodzę na rehabilitację. Jednak lekarz mi doradził abym sobie kupiła stabilizator i to najlepiej w sklepie AS-MED https://sklepmedyczny.store/ . Na stronie ich widziałam bardzo duży wybór różnego rodzaju akcesoriów medycznych. Zanim jednak zamówię chciałabym jeszcze poznać Wasze zdanie. A może macie jakieś inne propozycje?

Re: Rehabilitacja po złamaniu

: 17 sie 2020, 20:53
autor: Sucre
Jeśli chodzi o rehabilitację, to ze swojej strony polecam Sonatio w Bydgoszczy https://www.sonatio.pl/oferta . Znają się na rzeczy i bardzo dbają o komfort oraz zadowolenie pacjenta. Moja mama była bardzo zadowolona z przeprowadzanych przez nich zabiegów.

słonecznik kcal

Re: Rehabilitacja po złamaniu

: 20 sie 2020, 18:42
autor: Mysza
Rehabilitacja jest bardzo istotna, można też dodatkowo iść na sesję do komory normobarycznej. Ja czesto korzystam z http://cellife.pl/ Połozona w otoczeniu lasów sosnowych, mają duży parking, więc zawsze można spokojnie zaparkować. Takie sesje doskonale wpływają na zmniejszenie stanów zapalnych ,szybsze gojenie się ran.Warto skorzystać.

Re: Rehabilitacja po złamaniu

: 22 sie 2020, 10:06
autor: Elisa
Kości się zrosną i będą jeszcze bardziej mocne niż przed wypadkiem. Rehabilitacja może tu po zrośnięciu się przydać, ale to nic strasznego tak myślę. Też pewnie zależy tu sporo od tego jaką kość sobie złamaliście. Znacznie inaczej może wyglądać rehabilitacja, powrót do zdrowia w przypadku udaru. Ten może mieć przeróżny wymiar. Poczytajcie sobie na stronie https://www.brandvital.eu/opieka-dlugot ... -bliskich/ o tym jak powinno się zachowywać po udarze mózgu.

Re: Rehabilitacja po złamaniu

: 17 maja 2021, 17:12
autor: Kółko
Najlepiej będzie jak zgłosisz się do odpowiedniego specjalisty, który oceni, czy kość zrosła się prawidłowo i czy można zacząć rehabilitację. Ja swoich lekarzy mam w CM Gamma na Bobrowieckiej w Warszawie. Tam nie trzeba czekać długo w kolejach, a na miejscu można wykonać MR, TK czy USG danej kończyny. Gorąco polecam się z nimi skontaktować.

Re: Rehabilitacja po złamaniu

: 28 maja 2021, 15:02
autor: będę
Łaskawy człowieku, cześć. Grając w te gry, jesteś taki sam jak ja. Cieszę się, że komponujesz z nami na tym spotkaniu, jeśli pojawią się przełomowe myśli i propozycje, będę Ci konsekwentnie odpowiadać. Co więcej, jest https://www.centrum-czyzyny.pl/ wielu takich, którzy potrzebują gotówki, a wszystkie dane będą cenne. Powodzenia, nie komponuj.

Re: Rehabilitacja po złamaniu

: 03 cze 2021, 16:17
autor: Źrebak21
Salma1999 pisze: ↑07 cze 2020, 17:19 Hej. Jakiś czas temu złamałam nogę, a niedawno zdjęto mi gips. Lekarz oczywiście zalecił rehabilitację, więc szukam sprawdzonej przychodni z tego typu zajęciami w Krakowie. Gdzie polecacie się zapisać?
Wiadomo, rehabilitacja po złamaniu to ciężka sprawa, dlatego potrzeba do tego odpowiedniego rehabilitanta. Sprawdźcie sobie np. https://rehabilitacja-wadowice.pl/. Tam jest bardzo dobry gabinet rehabilitacyjny.

Re: Rehabilitacja po złamaniu

: 08 cze 2021, 9:19
autor: Dark
Aby złamanie dobrze się zrosło i nie powodowało w późniejszym czasie problemów warto udać się do odpowiedniego specjalisty. W moim przypadku był to Adrian Stępiński z Poznania, dzięki któremu nadgarstek zrósł się sprawnie i bez problemów. Polecam zajrzeć na https://www.adrianstepinski.com/

Re: Rehabilitacja po złamaniu

: 08 cze 2021, 16:38
autor: ciućka
Moim zdaniem najlepszą rehabilitację potrafią przeprowadzić fizjoterapeuci, oni też pracują ze sportowcami więc znają się na rzeczy :) No i warto też pamiętać o tym, że przy rehabilitacji można odczuwać ból i jest to całkowicie normalne, dlatego też warto mieć coś przeciwbólowego, tak doraźnie. Ja np mogę polecić taki żel z dmso - https://www.izdrowiej.pl/dmso-gel u mnie lepiej się sprawdza niż np ketonal w żelu :)