Strona 1 z 1

Rzeczoznawca

: 27 maja 2020, 15:48
autor: Serdloc
Czy korzystaliście już może z usług rzeczoznawcy? Ostatnio sporo myślę właśnie nad tym i szukam sprawdzonej osoby. Macie może jakieś propozycje? Dużo dobrego w internecie słyszałem o tej stronie https://www.rzeczoznawca24.pl/ . Myślicie, że faktycznie warto w nich zainwestować? Dajcie znać, wielkie dzięki za pomoc!

Re: Rzeczoznawca

: 15 lis 2020, 21:07
autor: allo83
Wycenę nieruchomości powierzam powierzyć w ręce fachowców z firmy http://taksator.info/. Doświadczeni i uczciwi specjaliści rzetelnie przykładają się do powierzonych im zadań. Korzystałem z ich usług i jestem pod wrażeniem ich doświadczenia i wielkiej skrupulatności. Przyjemna współpraca.

Re: Rzeczoznawca

: 09 lis 2021, 11:48
autor: LeoNek
Ja szczerze radzę skorzystanie z usług dobrego rzeczoznawcy. Wycena domu przez fachowca to podstawa na rynku obrotu nieruchomościami. Ja jestem w temacie na co dzień, bo pracuję jako deweloper. Jeśli chodzi zaś o pomoc rzeczoznawcy, to niezmiennie korzystam z usług Pana Dariusza Sasa https://operaty.eu/uslugi/ Pod tym linkiem macie informacje o świadczonych przez niego usługach. Ja ze swojej strony szczerze polecam, tak kompetentnych fachowców jest niewielu.

Re: Rzeczoznawca

: 09 lis 2021, 14:34
autor: Lejzir
Na profesjonalną i fachowo przeprowadzoną wycenę nieruchomości możecie liczyć, zgłaszając się do Kancelarii Rzeczoznawców Majątkowych TAKSATOR s.c. http://taksator.info/oferta/. Doświadczeni i uczciwi specjaliści z pewnością wykonają zlecenie w terminie. Na własnej skórze się o tym przekonałem. Jestem pod wrażeniem ich wiedzy i rzetelności, zachowali się jak prawdziwi wykwalifikowani fachowcy. Mają siedzibę w Częstochowie, ale spokojnie w Katowicach też Ci zrobią wycenę. Polecam.