Strona 1 z 1

paczki online

: 19 maja 2020, 12:35
autor: sfinx
Muszę wysłać kilka paczek i zastanawiam się nad wyborem kuriera. Może byście mi kogoś polecili?

Re: paczki online

: 28 maja 2020, 22:36
autor: fikta
Najlepiej prezentuje się cennik paczek kuriera DHL https://www.ebox24.pl/cennik-krajowy-kuriera-dhl . Konkurencyjna cena zdecydowanie. Jak nadasz za pośrednictwem brokera to sporo zaoszczędzisz. Dodać jeszcze trzeba że tak jest wygodniej, w końcu z domu nie trzeba wychodzić ;)

Re: paczki online

: 29 maja 2020, 23:38
autor: neverland
Miej też na wszelki wypadek kontakt do kuriera dpd , gdyż często ma konkurencyjne ceny względem innych kurierów. I możesz też znaleźć lepsze oferty jeśli zaczniesz korzystać z brokerów kurierskich. Najbardziej za ich pośrednictwem opłaca się nadawać przesyłki

Re: paczki online

: 05 cze 2020, 10:52
autor: misiowilk
najlepiej wrzucić dane do jakiejś porównywarki i wybrać najtańszą opcję chociaż dzisiaj to paczkomat chyba najlepszy

Re: paczki online

: 08 lip 2020, 21:53
autor: mksi898
Potrzebuję wysłać paczki do Czech i na pewno zamówię je z pomocą strony https://www.sendit.pl/cennik/cenniki-mi ... czechy/dpd Dlaczego? Bardzo lubię ceny, jakie oferują i można wybrać sobie jednego z kilku kurierów, więc jak najbardziej macie wybór.

Re: paczki online

: 31 lip 2020, 11:20
autor: mczay
Żaden problem! Online możesz zamówić każdą paczkę i nawet sprawdzisz sobie, jak nadać palete kurierem na stronie https://www.pogotowiepaletowe.pl/jak-na ... e-kurierem . Myślę, że takie informacje mogą się przydać, jeśli wysyłacie wiele przesyłek różnych gabarytów.

Re: paczki online

: 13 mar 2021, 9:14
autor: Ryś
W mojej opinii jeżeli szukacie dobrej jakości materiałów wypełniających do paczek to polecam, także zwrócić uwagę na ekologiczny wypełniacz do paczek który pozwoli Wam skutecznie zabezpieczyć je przed uszkodzeniami podczas transportu. Ja osobiście jestem pozytywnie zaskoczy współpracą z T-Pack w tym zakresie, bo jednak coraz więcej tych paczek wysyłamy online.

Re: paczki online

: 18 sie 2021, 0:22
autor: nevuś
Bardzo dobrze, że wspominacie także o kwestiach pakowania przesyłek. Przecież nie tylko kurier jest ważny. On co prawda musi zadbać o to, by towar dostarczyć bezpiecznie, ale by to zrobić przesyłki muszą być dobrze zabezpieczone wewnątrz i na zewnątrz, zwłaszcza jeśli mówimy o przesyłkach paletowych. W tym przypadku przyda się bindownica do palet i taśmy bandujące lub spinające, które świetnie sprawdzają się do zabezpieczenia przedmiotów znajdujących się na paletach lub w kartonach.