Strona 1 z 1

Renowacja mebli w salonie

: 09 kwie 2020, 13:19
autor: Narcyz96
Cześć!
Wprowadzamy się z narzeczoną do mieszkania, świeżo kupione, w stanie takim sobie. Na razie nie chcemy robić remontu generalnego, ale chcemy odświeżyć - malowanie itp. Pomyśleliśmy też o odświeżeniu mebli, może naklejeniu jakichś okładzin na fronty? Chodzi o meble kuchenne. Macie jakieś sprawdzone patenty?

Re: Renowacja mebli w salonie

: 14 kwie 2020, 22:05
autor: kalina
Polecam wymianę frontów :) Jak okleicie, to zmienicie tylko wygląd, a rozumiem, że meble nie są pierwszej świeżości. Jeśli skrzynie są w dobrym stanie, ale fronty już takie sobie, to zamówcie same fronty na wymiar i po sprawie :)

Re: Renowacja mebli w salonie

: 16 lip 2020, 19:40
autor: Liliana
Warto także odnowić blaty i płyty meblowe - a tutaj https://e-markat.pl/ jest spory wybór takich akcesoriów i narzędzi meblowych. Renowacja mebli to zdecydowanie lepsze rozwiązanie niż zakup nowych - tylko ze względu na np zmianę koloru pomieszczeń i wtedy trzeba kupować meble pod właśnie te kolory w aranżacji. No a tu jest znacznie prostsze i tańsze rozwiązanie - wymiana niektórych części w takich meblach :)

Re: Renowacja mebli w salonie

: 24 lip 2020, 12:45
autor: allo83
Świetnej jakości płyty meble w wielu formatach i wzorach oferuje firma http://format.warszawa.pl/. Potrafią wspaniale doradzić, są otwarci na klienta i jego potrzeby. Polecam współpracę.

Re: Renowacja mebli w salonie

: 04 sty 2021, 16:11
autor: foxi
Czasami na prawdę nie wiele potrzeba by odmienić meble.Wcale nie trzeba wydawać dużych pieniędzy .Trochę pomysłowości, trochę chęci i na prawdę nasze stare meble mogą zyskać nowe życie . Mój mąż ma dość nietypowe hobby i nie tak dawno dokonał renowacji starych mebli które myślałam ,że już zostaną wyrzucone. Nowe ozdobne gałki do mebli spowodowały ,że meble wyglądają cudownie, jeszcze długo u nas będą służyć.

Re: Renowacja mebli w salonie

: 28 lip 2021, 11:41
autor: Iza
A co byście powiedzieli na nowe gałki do mebli, na przykład w stylu glamour? Ja ostatnio widziałam. takie kryształowe gałki w sklepie internetowym z akcesoriami meblowymi https://ekorex.pl/galki-krysztalowe-do-mebli. Jak widać ceny tam nie są wcale wygórowane, więc warto się rozejrzeć ;)

Re: Renowacja mebli w salonie

: 18 paź 2021, 14:52
autor: Agnieszka Ż.
Najlepsze usługi renowacyjne świadczy Art-Reno! Renowacja moich mebli antycznych przerosła moje oczekiwania! Efekt finalny świetny, widać, że Art-Reno to najlepsi fachowcy w Polsce jeśli chodzi o renowacje mebli antycznych! Sprawdzajcie, bardzo polecam - http://art-reno.com.pl