Strona 1 z 1

Lakierowane meble Warszawa

: 02 maja 2020, 20:37
autor: oskar
Witam. Szukam salonu meblowego bądź firmy, która produkuje lakierowane meble. Gdzie znajdę takie miejsce w Warszawie lub okolicach?

Re: Lakierowane meble Warszawa

: 20 maja 2020, 17:43
autor: lenart-71
Ja swoje meble zamawiałem od fcts.pl i oboje z żoną jesteśmy zadowoleni. Ta firma wykonuje meble na wymiar, więc możesz podzielić się z nimi swoim pomysłem, a oni zajmą się realizacją. Według mnie to najlepszy sposób, żeby zdobyć odpowiednie meble ;)

Re: Lakierowane meble Warszawa

: 31 maja 2020, 4:17
autor: vojtas
Zauważyłem, że meble lakierowane na połysk wracają do łask. W nowoczesnym wydaniu prezentują się rzeczywiście elegancko. Sam zamierzam kupić takie. W pierwszej kolejności szafę do przedpokoju, bo nie mam gdzie przechowywać kurtek, parasolek itp. Lakierowana by tutaj pasowała idealnie jako że wnętrza są zaaranżowane w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Zaciekawiła mnie oferta https://szafynowoczesne.pl/szafy-do-przedpokoju , producent deklaruje bowiem, że dostarcza meble funkcjonalne, atrakcyjne wizualnie, trwałe i niedrogie. Myślę że nie powinno być zatem problemu z zamówieniem pojemnej, nie za dużej i nie za małej z kolei szafy robionej na połysk.

Re: Lakierowane meble Warszawa

: 31 mar 2021, 22:43
autor: halik
Zobacz meble natuzzi. W Warszawie mają salon meblowy jak widzisz. Do salonu od nich zamawialiśmy meble tapicerowane, stół, krzesła, komodę. Jakość zachwyca, meble produkowane są za granicą. Jak wybierzesz się do salonu to na pewno sam ocenisz pozytywnie ich meble.