Strona 1 z 1

Gdzie pójść na kurs prawa jazdy?

: 11 mar 2020, 9:52
autor: Izajasz_78
Hej! Gdzie najlepiej zapisać się na kurs prawa jazdy http://omega.szczecinek.pl/? Zastanawiam się nad tym czy warto by było skorzystać z oferty Omega Szczecinek – podobno to jedna z najlepszych auto szkół w mojej okolicy. Znacie ją?

Re: Gdzie pójść na kurs prawa jazdy?

: 23 mar 2020, 11:02
autor: emil
Znam i polecam. Korzystałem z jej usług, jak i wielu moich znajomych. Pracują w niej doświadczeni instruktorzy, którzy wiedzą jak uczyć. Dzięki temu zdałem prawo jazdy za pierwszym razem.

Re: Gdzie pójść na kurs prawa jazdy?

: 20 kwie 2020, 10:55
autor: oliwekGROSZ
Ja prawo jazdy robiłem w MotoRat - świetna szkoła, bardzo dobrze wspominam :) Kursy prowadzone bardzo profesjonalnie, a do tego atmosfera genialna :)

Re: Gdzie pójść na kurs prawa jazdy?

: 22 kwie 2020, 16:45
autor: Aligru
Ciekawe co w ogóle będzie z prawkiem w czasach epidemii...ponoć powinniśmy się juz przyzwyczaić do takiego stanu rzeczy. Polecam poczytać o przyszłości: http://www.echo24.tv/artykul/prawo-jazd ... -word-8453

Re: Gdzie pójść na kurs prawa jazdy?

: 25 kwie 2020, 9:34
autor: maksik
W każdym mieście jest przynajmniej jedna szkoła nauki jazdy. Najlepiej jest wpisać w wyszukiwarkę np. nauka jazdy kat b poznań okazuje się, że wyników jest bardzo dużo. Można też poczytać opinie na temat szkoły. Myślę, że to najskuteczniejszy sposób by wybrać dobrą szkołę w swoim mieście.

Re: Gdzie pójść na kurs prawa jazdy?

: 11 maja 2020, 12:51
autor: bongu
Według mnie ośrodek szkolenia kierowców we Wrocławiu https://www.auto-stop.com.pl/ będzie odpowiednim jeśli chodzi o naukę jazdy. Chodziłem do dwóch szkół, a dzięki tej dopiero udało mi się znać.

Re: Gdzie pójść na kurs prawa jazdy?

: 11 maja 2020, 15:28
autor: Tati17
Gdy chciałbyś się doedukować na niniejszy temat więcej to rekomenduję zajrzeć sobie na stronę - http://motowielkopolska.pl . W mojej ocenie w tym miejscu odszukasz najbardziej interesujące rzeczy w nawiązaniu do tego problemu. Według mnie źródło porządnej wiedzy.

Re: Gdzie pójść na kurs prawa jazdy?

: 21 mar 2021, 13:52
autor: Gabryśka
Ja będę zdawać prawo jazdy b, Kraków tutaj http://www.oskcodex.pl/index.php/oferta ... ategoria-b mam nadzieję, że wszystkiego się dobrze nauczę i ogarnę ;) Zresztą i tak długo czekałam, miałam robić po 18, a tak to musiało minąć kilkanaście lat zanim się wreszcie zdecydowałam ;) No, ale lepiej późno niż wcale.

Re: Gdzie pójść na kurs prawa jazdy?

: 28 mar 2021, 22:09
autor: KasiukaŚ90
Jeżeli ktoś z was jest z Łomży to polecam zapoznać się z ofertą ośrodka szkoleniowego OSK BORAWSKI http://osk-borawski.pl/ . Ja sama chodziłam tam na prawko i powiem wam, że bardzo miło wspominam ten czas. Instruktorzy byli bardzo mili i co najważniejsze dobrze uczyli. Zdałam za pierwszym razem.

Re: Gdzie pójść na kurs prawa jazdy?

: 30 mar 2021, 19:54
autor: Bielińska
Mogę wam polecić super szkołę z Poznania https://autodrive.com.pl/home/. Uczyłam się tam jeździć i ja i moja przyjaciółka i obie jesteśmy bardzo zadowolone. Ja jeździłam z panem Kubą, ona z panem Piotrkiem, obaj są instruktorami z powołania - cierpliwi, mili, można pożartować na poziomie. Samochody są nowe i zadbane, plac manewrowy dobrze przygotowany, dużo się jeździ po mieście. Polecam tę szkołę jeśli chcecie nauczyć się dobrze jeździć.

Re: Gdzie pójść na kurs prawa jazdy?

: 08 kwie 2021, 14:42
autor: nić
Może też przyda wam się firma https://drogowe.com.pl/ Sprzedają znaki drogowe i akcesoria jak tablice drogowskazowe, słupki parkingowe, progi zwalniające czy ograniczniki parkingowe. Super zaopatrzenie i rozsądne ceny. Polecam każdemu sprawdzić, co i jak, bo naprawdę warto.

Re: Gdzie pójść na kurs prawa jazdy?

: 10 maja 2021, 19:14
autor: remigiusz84
Jeśli chodzi o kursy na prawo jazdy to we Wrocławiu bardzo fajna szkoła jazdy to Manewr. Ja u nich się uczyłem i zdałem egzamin za drugim razem, dzięki nim jestem dobrym kierowcą. Jestem zadowolony, że do nich trafiłem, mają fajnych instruktorów i własny, duży, utwardzony, oświetlony plac manewrowy. Tu sobie o nich poczytajcie https://manewr.com.pl/dlaczego-nasza-szkola/ Zdecydowanie mogę wam ich doradzić.

Re: Gdzie pójść na kurs prawa jazdy?

: 20 wrz 2021, 9:08
autor: MonikaŚ
Właśnie korzystam z okazji, że wszystko jest otwarte i można zrobić na przykład kurs prawa jazdy. Osobiście zapisałam się do ośrodka http://osk-borawski.pl/ i już jestem po pierwszych jazdach. Instruktor z , którym mam przyjemność jeździć jest bardzo cierpliwy i uczy bardzo dobrze.