Program do faktur online

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
katarina
Posty: 165
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:58

Program do faktur online

Post autor: katarina »

Sporo czytałam ostatnio o fakturowaniu online. I nawet mnie to przekonuje. Teraz rozglądam się za odpowiednim narzędziem do tego. Wśród wielu opcji znalazłam namiary na to narzędzie https://wfirma.pl/program-do-faktur-online, Mieliście kiedyś okazję z niego korzystać? Jak wygląda w praktyce praca z takim narzędziem? Trochę się boję, że obsługa mnie przerośnie :D
Awatar użytkownika
Jolka.W
Posty: 47
Rejestracja: 25 mar 2019, 12:18

Re: Program do faktur online

Post autor: Jolka.W »

Nie ma się czego bać. wFirma to bardzo intuicyjne narzędzie. Praktycznie wszystko odbywa się z automatu. Masz możliwość wystawiania wszystkich rodzajów faktur. Także w innych językach. Do tego faktury mogą być personalizowane. Fajna sprawa i mega prosta.
Awatar użytkownika
Monana
Posty: 1
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:17

Re: Program do faktur online

Post autor: Monana »

To prawda. Chyba trudno obecnie na rynku o lepsze rozwiązanie niż program do faktur online od wFirma. Nawet jeśli wcześniej nie zajmowałaś się wystawianiem faktur, to program jest tak intuicyjny, że z pewnością sobie poradzisz. Jest tam też narzędzie do samodzielnej windykacji - to przydatne.
Awatar użytkownika
Finki
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 12:10

Re: Program do faktur online

Post autor: Finki »

Nie korzystałam, ale znam inny Faktura Small Business, to bardzo prosty program do fakturowania z wieloma funkcjami. Dobry do wystwiania faktur, ale i też analizy zysku, sprzedaży, generowania JPK, definiowania własnych forma płatności i ich kontroli. Mozna w nim wystawiac faktury w róznych walutach (kurs pobierają automatycznie z NBP). Bardzo funkcjonalny program
Awatar użytkownika
Elina34
Posty: 5
Rejestracja: 10 kwie 2019, 17:09

Re: Program do faktur online

Post autor: Elina34 »

Takie usługi prezentują się świetnie. Pewnie skorzystam z tego w przyszłości.
Gdyby ludzkość z takim samym zapałem pracowała nad zwalczaniem cierpień, z jakim pracuje nad ich zadawaniem...
Awatar użytkownika
Lolek991
Posty: 5
Rejestracja: 12 kwie 2019, 15:56

Re: Program do faktur online

Post autor: Lolek991 »

Tak się składa, że jest mi właśnie to potrzebne. Już nie muszę szukać czegoś w tym zakresie, dzięki.
Samotność. Czasami to okropne uczucie skłania człowieka do zrobienia czegoś głupiego.
Awatar użytkownika
Iza
Posty: 538
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:22

Re: Program do faktur online

Post autor: Iza »

Ja jak najbardziej popieram takie nowoczesne rozwiązania. Jeśli już decydujecie się na faktury on-line, to może warto byłoby pomyśleć o całkowicie elektronicznym obiegu dokumentów? Na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow możecie sobie poczytać, jakie płyną z takiego obiegu korzyści i na czym on tak właściwie polega. Polecam ;)
Awatar użytkownika
finka
Posty: 122
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:55

Re: Program do faktur online

Post autor: finka »

szukam właśnie dobrego programu, może skorzystam
Awatar użytkownika
boberus22
Posty: 5
Rejestracja: 01 lip 2020, 6:24

Re: Program do faktur online

Post autor: boberus22 »

Wydaje mi się, że lepiej jest w tym zakresie korzystać z usług księgowej


______________________
pomoc prawna świdnica
Awatar użytkownika
caryca
Posty: 107
Rejestracja: 01 lip 2019, 15:29

Re: Program do faktur online

Post autor: caryca »

Niekoniecznie, teraz są tak dobre narzędzia do prowadzenia księgowości że nawet laik sobie poradzi. Tak samo jest z takimi https://www.bizin.pl/ systemami do faktur i magazynu, nawet nie wiesz jak bardzo one ułatwiają prowadzenie firmy i zarządzanie
dominiśka

Re: Program do faktur online

Post autor: dominiśka »

Dla mnie jednak najlepsze jest oprogramowanie https://morganizerfinansow.pl/ . Dzięki, któremu nie gubię się już w papierach, ponieważ mam całkowity wgląd co do wystawianych i jeszcze nieopłaconych faktur, także jest to wielkie ułatwienie dla każdego kto ma dużo na głowie
ODPOWIEDZ