Strona 1 z 1

Nowoczesna kuchnia

: 20 lut 2020, 13:43
autor: katarina
Skorzystałam z pomocy Studio AGD http://studioagd.pl/ i w końcu cieszę się luksusową i nowoczesną kuchnią. Ich specjaliści naprawdę znają się na rzeczy i wiedzą, jak dopasować meble do sprzętu. Dzięki nim mam pewność, że nikt więcej nie będzie miał takiej kuchni jak ja. Wam również polecam, bo wbrew pozorom wybór dobrego AGD nie jest wcale prosty.

Re: Nowoczesna kuchnia

: 06 mar 2020, 0:04
autor: rihanna
Warto również przemyśleć sobie kwestie sprzętu do kuchni. Co nam się tak naprawdę przyda. Ja przykładowo lubię jak kuchnia jest funkcjonalna i dobrze wyposażona. Dlatego nawet takie urządzenia jak wyciskarka do soku musi się znaleźć. Jak chcesz to zapoznaj się hurom h100. Słyszałam, że jest to bardzo dobra wyciskarka wolnoobrotowa.

Re: Nowoczesna kuchnia

: 09 mar 2020, 23:47
autor: Raspa
Jestem świeżo po remoncie kuchni i w końcu mam naprawdę taką, o jakiej marzyłam od dawna. Jest wygodnie, mam świetne sprzęty - głównie Electrolux, świetna płyta indukcyjna SensePro, uwielbiam na niej gotować.

Re: Nowoczesna kuchnia

: 16 mar 2020, 19:43
autor: mkoP
Coś, co moim zdaniem jest idealnym rozwiązaniem do nowoczesnej kuchni, to szafki cargo - takie jak np. oferuje https://wireli.eu/pl/produkty/list?c%5B0%5D=10 - stanowią doskonałe wyposażenie, bo stwarzają mnóstwo miejsca na przechowywanie różnego rodzaju produktów. Można w łatwy sposob wyjąć z takiej szafki mąkę, kaszę czy butelkę z wodą. Polecam bardzo - mam u siebie i nie wymieniłabym tego na żadne inne szafki!

Re: Nowoczesna kuchnia

: 23 mar 2020, 20:12
autor: mczay
Jak gotujecie dania dietetyczne? Jakich sposobów i garnków używacie? Macie jakieś sprawdzone i skuteczne przepisy? Od kiedy jestem na diecie korzystam wyłącznie z garnka do gotowania na parze marki La Bonita https://labonita.pl/produkty/garnki-specjalistyczne/

Re: Nowoczesna kuchnia

: 24 mar 2020, 12:46
autor: dualna
Ja mam garnki jeszcze ze ślubu. Dobrze się sprawują mimo lat, więc nie ma co ich wymieniać. U mnie rzeczą, która już wręcz prosi się o wymianę są noże. Co prawda kilka ich mam, jednak są tak tępe, że nawet się ich już porządnie i na dłużej naostrzyć nie da. Zaczęłam wiec w sieci szukać czegoś porządnej firmy. Na Faktoria - Akcesoria kuchenne znalazłam sporo zestawów noży naprawdę dobrej jakości. Zdecydowałam się na konkretny zestaw i zamówiłam. Teraz czekam na dostawę.

spadu balet

Re: Nowoczesna kuchnia

: 27 mar 2020, 9:07
autor: paniola
Jestem zapaloną kucharką, także z pewnoscia centrum mojego dowodzenia byłaby kuchnia. Jestem zdania, że kobieta powinna wybierać sprzęt i meble. Bateria z wyciąganą wylewką https://www.completo.pl/pol_m_Kuchnia_B ... e-174.html z pewnoscia znajdzie sie w mojej kuchni. Moim zdaniem jest bardzo funkcjonalna i ułatwia nam prace w kuchni.