samochód z Anglii - kto do transportu?

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
dargomir84
Posty: 1
Rejestracja: 15 sie 2024, 2:02

samochód z Anglii - kto do transportu?

Post autor: dargomir84 »

Siemka, witajcie forumowicze. Słuchajcie, mam pewien problem i mam nadzieję, że ktoś z Was będzie w stanie mi pomóc. Chcę kupić samochód z Anglii, ale nie mam pojęcia jak go przetransportować do Polski. Czy ktoś z Was miał już podobną sytuację i może polecić mi jakąś firmę zajmującą się transportem samochodów z Anglii? Zależy mi na bezpiecznym i szybkim przewozie, a także przystępnej cenie. Będę wdzięczny za każdą pomoc i sugestię. Dzięki z góry!
Gość

Re: samochód z Anglii - kto do transportu?

Post autor: Gość »

Też chcę auto z zagranicy sprowadzić ale nie wiem jakie ubezpieczenie dla takiego wykupić. Na Kalkulator OC jak sprawdzałem to niskie składki mi się rzuciły w oko, ubezpieczaliście tam?
grupyka

Re: samochód z Anglii - kto do transportu?

Post autor: grupyka »

Samo sprowadzenie samochodu nie powinno być jakimś dużym wyzwaniem. Jednak trzeba sprawdzic, aby było sprawne. To dziś jest bardzo wazne, on-line czesto nie mozna wielu rzeczy dostrzec
Awatar użytkownika
Weroninka
Posty: 66
Rejestracja: 13 mar 2019, 16:06

Re: samochód z Anglii - kto do transportu?

Post autor: Weroninka »

To prawda, taki samochód trzeba dokładnie obejrzeć już na miejscu, poza tym warto to zrobić od strony mechanicznej. Dobrze też jak auto jest w dobrym stanie jak ma zadbane felgi ładnie utrzymany lakier i wnętrze. a samo sprowadzenie to chyba najmniejszy problem.
Awatar użytkownika
contik
Posty: 200
Rejestracja: 23 wrz 2019, 8:43

Re: samochód z Anglii - kto do transportu?

Post autor: contik »

Myślę, że mogą wam przypaść do gustu farby podkładowe do samochodu . Z tego co widziałam to bardzo dużo osób zachwalało sobie ofertę tego producenta,a do tego też zamówienia są szybko realizowane
zdzich

Re: samochód z Anglii - kto do transportu?

Post autor: zdzich »

Jeżeli szukacie sprawdzonej oferty usług multimodalnych, warto zwrócić uwagę na rozwiązania, które oferują elastyczność i efektywność transportu. Firma https://symlog.eu/uslugi-multimodalne/ łączy różne środki transportu, co pozwala na optymalizację kosztów i czasu dostawy, co jest istotne w dzisiejszym świecie biznesu. Dzięki współpracy z wieloma przewoźnikami, możecie liczyć na kompleksową obsługę, która zaspokoi Wasze potrzeby logistyczne.
ODPOWIEDZ