Remont mieszkania w Warszawie

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Wiktor.z770

Remont mieszkania w Warszawie

Post autor: Wiktor.z770 »

Witam, szukam solidnej firmy remontowej, które podejmie się remontu mojego mieszkania. Interesuje mnie m/in. malowanie i gruntowanie ścian, układanie płytek oraz biały montaż. Możecie mi kogoś polecić?
AnnaMaria

Re: Remont mieszkania w Warszawie

Post autor: AnnaMaria »

Zobacz ofertę tej firmy https://haloremont.pl/ Mają szeroką ofertę usług i bardzo dobre ceny. Poza tym słyszałam o nich wiele pochlebnych opinii. Mojemu koledze układali płytki.
ollka

Re: Remont mieszkania w Warszawie

Post autor: ollka »

Wydaje mi się, że dosyć dobrym wyborem będzie też jednak bitum polska . Ogólnie producent posiada bardzo atrakcyjną ofertę i przede wszystkim też produkty są naprawdę bardzo dobrej jakości.
nerrwil93

Re: Remont mieszkania w Warszawie

Post autor: nerrwil93 »

Nie wiem jak wy, ale ja postanowiłam, że październik, jeszcze piękny, bo liście będą kolorowo ozdabiać nasze miasta, będzie miesiącem w którym będę zmieniać. I skoro o tym mowa, to sprawdzam sobie, czy lakierobejca na lakierowaną powierzchnie może iść, i co powinnam zrobić i czy coś w ogóle powinnam. Moim zdaniem warto na to się otworzyć i to sprawdzić.
ODPOWIEDZ