nowe drzwi zewnętrzne

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
karol-74
Posty: 1
Rejestracja: 02 sty 2024, 18:07

nowe drzwi zewnętrzne

Post autor: karol-74 »

Siemka forumowicze, szukam pomocy w wyborze nowych drzwi zewnętrznych, ponieważ moje stare już się zużyły. Chciałbym, aby były solidne, estetyczne i przede wszystkim bezpieczne. Przeszukałem sporo stron internetowych, ale ciężko jest znaleźć coś odpowiedniego. Może ktoś z Was ma już doświadczenie w zakupie drzwi zewnętrznych Puławy? Chętnie wysłucham Waszych opinii i porad. Z góry dziękuję za pomoc!
Natalia

Re: nowe drzwi zewnętrzne

Post autor: Natalia »

to ja z całą świadomością polecam drzwi stalowe z firmy KMT. Nowoczesne i ładne, solidne, bezpieczne i co chyba najważniejsze energooszczędne. Dzięki zasotosowanym materiałom bardzo dobrze izolują ciepło.
AlinaKozera

Re: nowe drzwi zewnętrzne

Post autor: AlinaKozera »

@Natalia a jaki masz model drzwi? Ja długo szukałam i też w końcu zdecydowaliśmy się na KMT. Kupiliśmy Supertherm 90. Świetne są - nie do końca znam się na parametrach technicznych, ale te mają grube skrzydło wypełnione pianą poliuretanową, solidne uszczelki, zabezpieczenia. Nowoczesny wygląd sprawia, że świetnie pasują do pasywnego domu
feniaa

Re: nowe drzwi zewnętrzne

Post autor: feniaa »

Skoro szukacie drzwi wejściowe , to koniecznie zobaczcie sobie na propozycje firmy Europlast. Tam znajdziecie nowoczesne modele wykonane z pełną starannością i z zachowaniem pełnej estetyki. Znajdziecie tam drzwi jedno lub dwuskrzydłowe.
Awatar użytkownika
molka
Posty: 271
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:53

Re: nowe drzwi zewnętrzne

Post autor: molka »

Zdecydowanie ENTRA. Mają w ofercie zarówno drzwi zewnętrzne jak i wewnętrze - tutaj w szczególności polecam serię Asilo. Zerknij na ich stronę https://entra.pl/ bo mają tam dostępne katalogi, które możesz przejrzeć w wolnej chwili
ODPOWIEDZ