Strona 1 z 1

operacja - zmiany w wyglądzie

: 20 lut 2023, 5:57
autor: Tomila69
Dziewczyny, bo to do was przede wszystkim mam pytanie! Czy zdecydowałybyście się na jakąś operację plastyczną? Coś bardziej skomplikowanego? Ja myślę o jednej już od naprawdę długiego czasu, a jest to powiększanie piersi https://www.euroklinika.com.pl/chirurgia-plastyczna/powiekszanie_piersi/. Trochę się stresuję, ale właśnie tego chcę. Czy wy byłyście zadowolone z efektów?

Re: operacja - zmiany w wyglądzie

: 29 mar 2023, 15:49
autor: Koska90
Na pewno w Łodzi przyjmuje doktor Żukowska i ona jest świetnym chirurgiem. Ma bardzo dobre opinie i ja też potwierdzam bo to lekarz z powołania i naprawdę jest bardzo empatyczna

Re: operacja - zmiany w wyglądzie

: 18 kwie 2023, 12:05
autor: koska
Nie tylko operacje to umożliwiają. Medycyna estetyczna jest dziedziną medycyny, która pomaga poprawić wygląd ciała i poprawić samoocenę. Artykuł na https://doktorfit.edu.pl/modelowanie-sylwetki/ omawia różne metody modelowania sylwetki i wprowadza w świat medycyny estetycznej.

Re: operacja - zmiany w wyglądzie

: 19 cze 2024, 19:45
autor: molka
Ośrodek https://wilmed.pl/uslugi/operacje-przepuklin/ zapewnia wysoki standard usług chirurgicznych w zakresie operacji przepuklin, korzystając z najnowszych osiągnięć medycyny. Pacjenci mogą liczyć na profesjonalną opiekę oraz szybki powrót do zdrowia po zabiegu.