Strona 1 z 1

klimatyzacja jako pompa ciepła

: 09 lis 2022, 0:31
autor: Mojmira-69
Zastanawialiście się kiedykolwiek czy klimatyzacji można używać jak pompy ciepła? Chodzi mi oczywiście o ogrzewanie domu. Coraz częściej słyszy się o tym, że ludzie decydują się na ogrzewanie klimatyzatorem, bo nie wychodzi drogo, a zimy wcale nie są już takie mroźne, więc nie trzeba też mocno grzać. Czy wy zdecydowaliście się na to rozwiązanie? Opłaciło się?

Re: klimatyzacja jako pompa ciepła

: 24 kwie 2023, 19:07
autor: Włodi
Ogólnie samo posiadanie pompy ciepła jest na pewno fajnym rozwiązaniem i ja jeszcze chcę powiedzieć, że sam powoli zaczynam się takim rozwiązaniem interesować. Nie wiem czy kiedykolwiek już słyszeliście o pompach ciepłą Kaisai, ale z tego co udało mi się ustalić to jest to chińska produkcja. Nie wiem czy mnie to w ogóle przekonuje.

Re: klimatyzacja jako pompa ciepła

: 24 sie 2023, 15:33
autor: Włodi
Serwis klimatyzacji to nie tylko kwestia komfortu, ale również bezpieczeństwa. Nieodpowiednio działające urządzenie może stanowić zagrożenie. Jeśli poszukujecie specjalistów w tej dziedzinie z Rzeszowa, to mam dla Was rekomendację https://expertczystosci.pl/serwis-klimatyzacji-rzeszow gdyż ich wiedza i doświadczenie z pewnością przyniosą pożądane rezultaty.

Re: klimatyzacja jako pompa ciepła

: 29 lis 2023, 11:39
autor: pogromcaolbrzyma
Jeśli szukacie jakościowych urządzeń klimatyzacyjnych oraz dobrego serwisu, to moim zdaniem warto przyjrzeć się ofercie tej firmy: https://aircon.pl/. Znajdziecie tam sporo różnorakich modeli klimatyzatorów w dobrej cenie. Moim zdaniem warto sprawdzić, co mają do zaoferowania.

Re: klimatyzacja jako pompa ciepła

: 08 gru 2023, 12:49
autor: aśkaa
A co powiecie na https://daikin.konin.pl ? Właśnie sama mam w planach skorzystać z tej oferty jeśli chodzi o pompę ciepła. Słyszałam, że urządzenia są bardzo dobrej jakości i co ważne można je też kupić w atrakcyjnej cenie

Re: klimatyzacja jako pompa ciepła

: 10 gru 2023, 14:24
autor: Kitku
Uważam, że warto ją zainstalować w swoim domu lub miejscu pracy. Jeśli szukacie odpowiedniej firmy do wykonania takiego projektu, to proponuję zajrzeć tutaj https://www.climapolska.com.pl/klimatyz ... erwerowni/ . Myślę, że na pewno nie będziecie żałować.

Re: klimatyzacja jako pompa ciepła

: 18 gru 2023, 13:29
autor: paniola
Tak na dobrą sprawę to klimatyzacja też jest pompą ciepła typu powietrze-powietrze , więc jak najbardziej w większości przypadków klimatyzacją można dogrzewać pomieszczenia. Tak pompa ciepła współpracując z instalacją fotowoltaiczną staje się bardzo wydajnym i ekonomicznym urządzeniem. Środowisko naturalne także skorzysta na takim rozwiązaniu.

Re: klimatyzacja jako pompa ciepła

: 20 gru 2023, 13:54
autor: kocur
W poszukiwaniu wysokiej jakości urządzeń klimatyzacyjnych i profesjonalnego serwisu, zdecydowanie sugeruję zapoznanie się z ofertą firmy: https://zymetric.pl/certyfikat-f-gaz. Oferują różnorodne modele klimatyzatorów w atrakcyjnych cenach. Zachęcam do sprawdzenia, co mają do zaoferowania.

Re: klimatyzacja jako pompa ciepła

: 21 gru 2023, 8:02
autor: jerry
Ostatnio zauważyłam, że pompa ciepła to idealne rozwiązanie dla moich potrzeb. Słyszałam, że firma stiebel-eltron.pl ma bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Uważam, że warto się z nimi skontaktować, jeśli również rozważacie taką inwestycję.

Re: klimatyzacja jako pompa ciepła

: 22 gru 2023, 14:28
autor: emiil
Ostatnio interesuję się klimatyzacją, a oferta od https://daikin.konin.pl przyciągnęła moją uwagę. Znajduję tam wiele różnorodnych opcji, które mogą sprostać różnym oczekiwaniom.

Re: klimatyzacja jako pompa ciepła

: 08 sty 2024, 8:40
autor: piżka
Gdy szukasz pewnej i bezpiecznej instalacji, warto skierować uwagę na firmę https://passive-instal.pl. Z wieloletnim doświadczeniem i licznymi zrealizowanymi projektami, są w stanie zagwarantować nie tylko wysoką jakość usług, ale także rzetelne doradztwo. Wiem że temat pomp ciepła mają w malym palcu