Strona 1 z 1

System LED do domu

: 30 maja 2022, 1:16
autor: Hermes1962
Cześć forumowicze. Od jakiegoś czasu planuję wymienić oświetlenie w domu, ale nie podjąłem jeszcze decyzji na co konkretnie powinienem się zdecydować. Całkiem ciekawie według mnie wygląda LED Track Spot System, słyszeliście o tym rodzaju oświetlenia? Podoba mi się to, że można ustawić strumień światła według własnych preferencji. Dajcie znać, czy macie to u siebie w domach!

Re: System LED do domu

: 23 sty 2023, 8:29
autor: anusia8
A czy oświetlenie led korytarza to będzie dobre rozwiązanie? Co warto byłoby zastosować na swoim korytarzu? Czy macie jakiś pomysł? Ciekawe propozycje w tym zakresie? Pytam, ponieważ właśnie zajmuję się takimi instalacjami teraz i zastanawiam się nad tym, jakie rozwiązania warto wdrążyć. Może macie dla mnie jakieś pomysły?

Re: System LED do domu

: 09 mar 2023, 19:17
autor: Źrebak
Poniekąd takie systemy mają bardzo szerokie zastosowanie i ja również gdy chodzi o sprawy związane z lampami zacząłem zastanawiać się nad oświetleniem targowym. Na pewno bardzo rozsądna oferta zawsze znajduje się na stronie http://taniediody.pl/ i ja jestem zdania, że o takich sprawach po prostu dobrze jest wiedzieć.

Re: System LED do domu

: 29 mar 2023, 14:44
autor: kratka
Dużo osób obecnie chwali sobie oświetlenie ledowe :) sama się za czymś takim rozglądam i powiem wam, że tu mają całkiem sporo fajnych lamp https://www.elampy.pl/lampy-wewnetrzne :) i ceny przystępne