Perfumy dla mamy

Rozmawiamy tu o rodzinie, związkach i dzieciach. Zapraszamy do dyskusji wszystkich zainteresowanych tematem rodzicielstwa, małżeństwa i spraw rodzinnych.
Awatar użytkownika
Sabina
Posty: 1
Rejestracja: 24 sty 2022, 16:04

Perfumy dla mamy

Post autor: Sabina »

Dzień dobry :) Przychodzę do Was po poradę - chciałabym z okazji zbliżającego się dnia matki kupić dla mojej rodzicielki jakieś fajne perfumy. Wiem, że sama sobie takich nie kupi, bo szkoda jej pieniędzy, a lubi mieć i lubi używać perfum :) Możecie mi polecić jakieś perfumerie online, a może nawet jakieś fajne, ciekawe zapachy? Mama lubi zapachy kwiatowe.
vojtek

Re: Perfumy dla mamy

Post autor: vojtek »

Sabino, przejrzyj koniecznie ofertę Perfumy.pl. Perfumeria ta proponuje olbrzymi wybór zapachów , które powinny spodobać się dojrzałej kobiecie. Są to oczywiście produkty oryginalne. Co ważne nie przepłacisz robiąc tu zakupy- ze względu na dostępność małych flakoników oraz liczne promocje cenowe a także rabaty dla stałych klientów. Weź oczywiście pod uwagę gust swojej mamy, bo wiadomo: każda z pań ma własne preferencje:) Moja mama np. uwielbia różane aromaty, teściowa natomiast fuzje w których dominuje jaśmin.
ODPOWIEDZ