Strona 1 z 1

fachowcy do budowy tarasu

: 11 lut 2022, 2:56
autor: Pachomiusz
Cześć! Zdecydowałem, że w rym roku jak tylko zrobi się cieplej będę chciał wreszcie wybudować taras, który obiecuję sobie już kupę czasu :D Z tym że montaż tarasu kompozytowego to dla mnie dość trudne przedsięwzięcie także pewnie przydaliby mi się fachowcy do takiej pracy. Kogoś polecacie? Podpowiedzcie mi też czy lepiej wybrać właśnie kompozytowy czy jednak drewniany?

Re: fachowcy do budowy tarasu

: 05 maja 2022, 13:37
autor: Robbi
Jeśli chodzi o konstrukcję tarasu to my użyliśmy kodstrukcji aluminiowo-szklanej, której producentem jest firma Alufusion - https://alufusion.pl/. To ważne, by wybrać sprawdzonego producenta, który dostarcza najwyższej jakości produkty, bo przecież taras to coś na lata i ważne by cała konstrukcja była nie tylko elegancka, ale także stabilna i trwała. Alufusion to znany i ceniony producent tego typu konstrukcji, z jego produktów najczęściej korzystają firmy budowlane i deweloperzy, którzy wykorzystują je w budynkach wielokondygnacyjnych. Ale jest też sporo dystrybutorów ich produktów, dla osób prywatnych.

Re: fachowcy do budowy tarasu

: 22 lut 2024, 16:25
autor: Gość
Ja swój taras to sam budowałem bo się na tym znam. Wyposażam go teraz i tutaj https://gardenspace.pl/sofy-ogrodowe widziałem fajne sofy na niego, chyba zamówię. Fajnie że mają duży wybór, jest w czym wybierać.