Strona 1 z 1

Zlewozmywak granitowy 1 komorowy

: 04 gru 2019, 9:41
autor: jagna81
Widzieliście zlewozmywaki ze sklepu https://taniezlewozmywaki.pl/zlewozmywaki-granitowe-zlewy-kamienne? Dosłownie zakochałam się w zlewozmywakach granitowych. Takie zlewy są nie tylko funkcjonalne, ale również świetnie pasowałyby do mojego wnętrza. Jaki zlewozmywak granitowy 1 komorowy warto by było kupić według Was? Co myślicie?

Re: Zlewozmywak granitowy 1 komorowy

: 06 gru 2019, 7:55
autor: Bartek
Osobiście jestem zwolennikiem antybakteryjnych zlewozmywaków. Według mnie, takie są najbardziej bezpieczne dla zdrowia. Też mam zlew z tego sklepu i jestem zadowolony – zlew jest odporny na wysokie temperatury i przebarwienia. 

Re: Zlewozmywak granitowy 1 komorowy

: 01 mar 2020, 21:47
autor: allo83
Przyzwoity zlew zamówiłam w sklepie www.kuchinox.pl. Wybrałam zlewozmywak dwukomorowy bez ociekacza. Idealnie wkomponował się w wystrój kuchni. Poza tym łatwo się go czyści i jest wyjątkowo odporny.

Re: Zlewozmywak granitowy 1 komorowy

: 31 maja 2020, 22:25
autor: agis
Jak jest mała kuchnia, to taki jednokomorowy będzie idealny. Jeśli jednak kuchnia ma spore wymiary i można sobie pozwolić na większy zlew, to warto wybrać taki, który posiada dwie komory. Jest bardziej praktyczny. Tutaj https://www.completo.pl/pol_m_Kuchnia_Z ... ricerange= się na spokojnie rozejrzyjcie. Między innymi mają tam zlewy granitowe Alveus.