Strona 1 z 1

Czyszczenie separatorów i odpady

: 28 lis 2019, 11:55
autor: Doom
Hej, szukam firmy, która zajmuje się czyszczeniem separatorów i zna się na utylizacji zanieczyszczeń, głównie płynnych. Możecie coś polecić? Sprawa pilna :)

Re: Czyszczenie separatorów i odpady

: 17 lip 2020, 7:30
autor: Porion77
Przyzwoita firma zajmująca się odbiorem odpadów elektrośmieci na terenie Warszawy to http://elektrosmieci.warszawa.pl/. Można oddać do punktu zbiórki lub umówić się na odbiór. Bardzo uprzejmi i życzliwi. Dobre warunki współpracy.

Re: Czyszczenie separatorów i odpady

: 14 sie 2020, 18:15
autor: Emil71
To ja od siebie mogę polecić serwis Wektor https://www.wektorsc.eu/czyszczenie-serwis-separatorow-2/. Mają też w ofercie odbiór oleju przepracowanego. :D

domofon gira

Re: Czyszczenie separatorów i odpady

: 19 sie 2020, 6:23
autor: Gray
Zużyty sprzęt RTV lub AGD można oddać na dobrych warunkach w Warszawie w firmie http://elektrosmieci.warszawa.pl/. Można do nich dostarczać zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny. Można również umawiać się na odbiór przez nich na terenie woj. mazowieckiego.

Re: Czyszczenie separatorów i odpady

: 27 wrz 2020, 13:37
autor: allo83
W gospodarowaniu odpadami niebezpiecznymi specjalistami są pracownicy z firmy http://www.ekoeuropa.pl/. Zbierają i utylizują zgodnie z przepisami odpady zakaźne niebezpieczne na przykład medyczne lub chemiczne. Usługi świadczą z dbałością o zachowanie standardów bezpieczeństwa.

Re: Czyszczenie separatorów i odpady

: 24 sty 2021, 22:25
autor: Kapalkaś
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy http://www.ekoeuropa.pl/oferta.html, która zajmuje się odbieraniem, transportowaniem i utylizowaniem odpadów. Firma posiada specjalistyczne pojazdy spełniające wymogi ADR, jak i wszelkie zezwolenia na prowadzenie działalności.

Re: Czyszczenie separatorów i odpady

: 17 mar 2021, 8:44
autor: aśkowa
Z tego co mi wiadomo czyszczeniem separatorów i wywozem odpadów niebezpiecznych zajmuje się firma Wektor. Ma też skup oleju przepracowanego i cieszy się zaufaniem klientów. Może zgłoś się do niej? Na pewno chętnie ci pomogą. Sama współpracuję z tą firmą i złego słowa nie mogę powiedzieć.

Re: Czyszczenie separatorów i odpady

: 10 cze 2021, 16:58
autor: Rafał
aśkowa pisze: ↑17 mar 2021, 8:44 Z tego co mi wiadomo czyszczeniem separatorów i wywozem odpadów niebezpiecznych zajmuje się firma Wektor. Ma też skup oleju przepracowanego i cieszy się zaufaniem klientów. Może zgłoś się do niej? Na pewno chętnie ci pomogą. Sama współpracuję z tą firmą i złego słowa nie mogę powiedzieć.
Mówimy o tej firmie prawda ? https://www.wektorsc.eu ? Mi ta firma zajmowała się czyszczeniem kanalizacji przemysłowej i wiem, że na pewno tez będą odbierać i transportować mi odpady niebezpieczne.

Re: Czyszczenie separatorów i odpady

: 18 sie 2021, 8:39
autor: dębert
Co do utylizacji odpadów tego typu to ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z http://ekomarmax.pl/oferta/ Firma ta zajmuje się utylizacją odpadów przemysłowych i niebezpiecznych. Zajmują się między innymi utylizacją płynów różnego rodzaju.