Aparat na zęby

Wątek o zdrowiu - dla poszukujących porad medycznych i informacji o zdrowym trybie życia.
Awatar użytkownika
anzelma
Posty: 13
Rejestracja: 05 mar 2019, 13:45

Aparat na zęby

Post autor: anzelma »

Szukam rekomendowanego ortodonty w Lublinie. Zależy mi na tym, żeby skorygować zgryz. Jaki gabinet polecacie?
Awatar użytkownika
Dżamil_86
Posty: 49
Rejestracja: 12 kwie 2019, 16:39

Re: Aparat na zęby

Post autor: Dżamil_86 »

A znasz może gabinet http://dentamed.lublin.pl/? Myślę, że tam jak najbardziej warto się wybrać. Pamiętaj, że leczenie wiąże się z częstym odwiedzaniem ortodonty, więc warto wybrać renomowany gabinet.
Awatar użytkownika
elwira1963
Posty: 23
Rejestracja: 23 maja 2019, 5:52

Re: Aparat na zęby

Post autor: elwira1963 »

Jak najbardziej polecam zapoznać się z ofertą ortodoncji w gabinecie Dentamed. To świetny gabinet, w którym można osiągnąć zamierzone efekty w zmianie uzębienia.
Awatar użytkownika
anzelma
Posty: 13
Rejestracja: 05 mar 2019, 13:45

Re: Aparat na zęby

Post autor: anzelma »

Dzięki za polecenie!
Awatar użytkownika
Autek
Posty: 66
Rejestracja: 12 mar 2019, 8:54

Re: Aparat na zęby

Post autor: Autek »

ciągle mam opory żeby sobie aparat zrobić
Awatar użytkownika
uncoder
Posty: 2
Rejestracja: 28 lis 2019, 2:18

Re: Aparat na zęby

Post autor: uncoder »

Takich trafionych pomysłów właśnie mi tu brakowało. Bardzo dobrze, że podzieliłeś się tym.
Czasem lepiej zbłądzić, niż zbyt nachalnie pytać o drogę.
Awatar użytkownika
Weroninka
Posty: 57
Rejestracja: 13 mar 2019, 16:06

Re: Aparat na zęby

Post autor: Weroninka »

Na pewno dobrze jest wybrać dobrego stomatologa Moja koleżanka poleciła mi Ratyńscy Dental Clinic na Józefowie. Bardzo dobrzy specjaliści, leczą zgodnie z najnowocześniejszymi metodami. Prowadzą cyfrową ortodoncję i na pewno dobiorą odpowiedni aparat.
Awatar użytkownika
Tagliato
Posty: 81
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:51

Re: Aparat na zęby

Post autor: Tagliato »

Na Twoim miejscu wcale bym się nie wahała, tylko wsiadła do samochodu i przyjechała do Atelier Uśmiechu na Ursynowie. Właśnie muszę się do nich umówić na wizytę, bo mają do zaoferowania doskonały aparat Invisalign w formie przeźroczystych nakładek. Są podobno bardziej skuteczne od tych okropnych drutów i estetycznie się prezentują. To podobno najlepsza klinika stomatologiczna w Warszawie.
Awatar użytkownika
adik356
Posty: 50
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:42

Re: Aparat na zęby

Post autor: adik356 »

Bardzo dobrym ortodontą jest również http://ortodontica.pl/pl/19/1/chrapanie-i-obs/ z Krakowa. Specjalizują się w leczeniu wad zębów, zakładają aparaty, ale ciekawym jest też, że pomagają zwalczyć problem z chrapaniem co mnie szczególnie zaciekawiło.
Awatar użytkownika
Natalex
Posty: 98
Rejestracja: 19 sty 2019, 13:50

Re: Aparat na zęby

Post autor: Natalex »

Niestety nie znam tam żadnego ortodonty, ale z tego co wiem, to warto się wybrać do kliniki Dental Pro Gdyni Pogórze. Osoby, które korzystają u nich z usług bardzo wychwalają sobie życzliwe podejście lekarzy oraz nowoczesne metody leczenia. Chciałabym skorzystać z ich aparatu ceramicznego, który jest wykonany czystego monokrystalicznego szafiru. Jest po prostu mniej widoczny niż ten metalowy.
Awatar użytkownika
Mosia
Posty: 223
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:27

Re: Aparat na zęby

Post autor: Mosia »

Apropo tematu zębów - co prawda powinnismy chodzic do dentysty ale takze pamietac o regularnej higienie naszej jamy ustnej. No a w obecnej sytuacji trudno o wizytę u dentysty. Można jednak uniknąć dolegliwości takich jak próchnica, kamień czy stany zapalne dzięki odpowiedniemu irygatorowi do zębów http://www.adler.com.pl/index.php/Main/Produkt/cr_2172 - ten sprawdzi się wzorowo w przypadku noszenia aparatu na zęby .
kaśqa

Re: Aparat na zęby

Post autor: kaśqa »

Długo zwlekałam ze zrobieniem sobie aparatu na zęby, ale wiedziałam, ze w końcu musze to zrobić. Skorzystałam z usług specjalistów z przychodni Dental w Lublinie na ul. Lwowskiej. Mam od nich aparat niewidoczny, system Invisalign, który naprawdę jest skuteczny. Niedługo będę go już zdejmować, zęby mam praktycznie już prościutkie, całość wyszła w atrakcyjnej cenie. Przychodnie zdecydowanie polecam.
aąą

Re: Aparat na zęby

Post autor: aąą »

Przez długi czas myślałam nad tym, czy zrobić sobie aparat na zęby, ale cały czas się wahałam, oczywiście niepotrzebnie. Mogłam już dawno pójść do mojej przychodni New Dent na Nowowiejskiego w Lublinie, gdzie normalnie chodzę do dentysty, bo mają tam szeroki zakres usług, w tym ortodontę, do tego wiedziałam, że przyjmują tam sami dobrzy specjaliści. Tam miałam robiony aparat, wszystko przebiegło dobrze, zęby wyglądają fenomenalnie, a jak je jeszcze u nich wybieliłam, to już w ogóle cud malina, polecam gorąco.
Lauruś

Re: Aparat na zęby

Post autor: Lauruś »

Polecam pójść na konsultacje do kilku lekarzy i sprawdzić czy ktoś chce faktycznie pomóc czy naciągnąć na kasę i milion niepotrzebnych wizyt i zabiegów. Warto też poczytać w internecie. Polecam blog specjalistyczny o zdrowiu i stomatologii: http://www.dermoprofil.pl/ ;)

modna damska kurtka bejsbolówka
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: Aparat na zęby

Post autor: balecki »

Faktycznie jeśli mamy problemy ze stanem uzębienia i to jak najbardziej założenie i noszenie aparatu jest niezwykle wskazane. Muszę przyznać, że ja także po wizycie u ortodonty https://persdental.pl/ mam już piękny aparat na zębach. Wiem, że w moim przypadku był on niezbędny.
ODPOWIEDZ