Strona 1 z 1

Piękny domek w Krynicy Zdrój

: 26 wrz 2019, 0:11
autor: Alina
Hej kochani! Ostatnio natknęłam się na taki piękny domek z bali: http://domzbali.com/wnetrze.htm. Serdecznie polecam zobaczyć jego wnętrze. Jest świetnie urządzony. Czy ktoś rezerwował tam nocleg? Warto tam pojechać?

Re: Piękny domek w Krynicy Zdrój

: 26 wrz 2019, 3:25
autor: Brukselka30
Ja rezerwowałam http://domzbali.com/ i jak najbardziej polecam. To idealne lokum dla rodzin lub grupy znajomych. Człowiek może tam odpowiednio wypocząć. Okolica jest przepiękna i jest wiele tras do chodzenia lub jeżdżenia na nartach.

Re: Piękny domek w Krynicy Zdrój

: 26 wrz 2019, 5:46
autor: anzelma
Z http://domzbali.com/ jest piękny widok na góry, są niedaleko świetne trasy na pisze wędrówki i ogólnie cudowna okolica. Polecam to miejsce z całego serca!

Re: Piękny domek w Krynicy Zdrój

: 26 wrz 2019, 6:25
autor: Bartek
Byliśmy kiedyś ze znajomymi na wakacjach w http://domzbali.com/ i jak najbardziej warto tam pojechać. Warunki są bardzo komfortowe, świetne wyposażenie kuchni i salonu. Polecam.

Re: Piękny domek w Krynicy Zdrój

: 26 wrz 2019, 8:50
autor: Dżamil_86
Jeśli szukasz noclegu w Krynicy z większą grupą osób to http://domzbali.com/ jest świetnym wyborem. Do dyspozycji masz wtedy komfortowy salon, kuchnie, pokoje, ale również parking, grill i meble ogrodowe. Dodatkowo jest przepiękny widok na góry.

Re: Piękny domek w Krynicy Zdrój

: 28 wrz 2019, 22:31
autor: Elka88
A tak apropo grilla, to co najczesciej stosujecie? Chodzi o dokładnie o dodatki? Sosy ? czy np ketchupy ? U mnie najczesciej w rodzinie stosują ketchupy z Kotlina.

Re: Piękny domek w Krynicy Zdrój

: 14 lis 2021, 14:29
autor: lowests
Jakiś czas temu na wielu witrynach internetowych ukazało się kilka artykułów na ten temat ale ciężko było znaleźć rzetelne i sensowne informacje... Odwiedziłem kilka stron ale to tutaj najlepiej opisali ten problem dlatego kliknij w ten w ten odnośnik. Obecnie można znaleźć sporo informacji na ten temat, ale trzeba uważnie sprawdzać, czy dane treści są w pełni wiarygodne. Jeśli chodzi o ten temat, na pewno warto zajrzeć na stronę ... https://parkingwarszawa.com/