Strona 1 z 1

Wyposażenie gabinetów

: 17 wrz 2019, 13:17
autor: Tamaris
Obecnie bardzo popularne jest otwieranie biznesu związanego z usługami medycznymi. Bardzo dużo osób korzysta z prywatnych usług medycznych co sprawia, że cieszą się one dużą popularnością. Jeśli zdecydujecie się na otwarcie gabinetu ginekologiczno-położniczego to konieczny bedzie zakup profesjonalnego sprzętu. Bardzo duży wybór głowic do badania ktg znajdziecie na stronie https://glowicektg.pl/ .Tu możecie zamówić sprzęt znanych producentów w bardzo korzystnych cenach.

Re: Wyposażenie gabinetów

: 12 gru 2019, 22:29
autor: allo83
Jeśli poszukujecie wyposażenia w urządzenia do diagnostyki okulistycznej, to zdecydowanie warto zajrzeć do Polandoptical. To sprawdzony dystrybutor profesjonalnego sprzętu okulistycznego i optycznego. Sprzęt można zakupić w korzystnej ofercie leasingowej.

Re: Wyposażenie gabinetów

: 02 mar 2020, 11:56
autor: siwak
Co do wyposażenia do firmy to ja trochę inną branże reprezentuje jednak mogę polecić stronę https://www.ndt24.pl/pl/mt-badania-magn ... agnetyczne jezeli kogos interesuja profesjonalne ławy magnetyczne. Wydaje mi sie, ze jezeli chodzi o nasz kraj to ta oferta jest najbardziej korzystna jezeli pod uwage bierzemy stosunek jakosci do ceny.