Strona 1 z 1

Kursy makijażu permanentnego

: 01 wrz 2019, 19:31
autor: Hatchie
Kursy makijażu permanentnego https://www.permanentny.com/kurs-makijazu-permanentnego, szkolenie makijaż permanentny, makijaż permanentny szkolenia, szkolenia z makijażu permanentnego Warszawa, kurs makijażu permanentnego cena.

Re: Kursy makijażu permanentnego

: 01 paź 2019, 12:25
autor: Izak
A czy ktoś ma jakieś namiary na takie kursy w okolicach Katowic?

diety odchudzaj

Re: Kursy makijażu permanentnego

: 18 lis 2019, 21:16
autor: Panna54
Sama chętnie bym się zapisała na taki kurs, bo makijaż jest moją pasją. Lubię go wykonywać zarówno sobie jak i swoim koleżankom. Na co dzień co prawda używam tylko tuszu i podkładu - https://www.cocolita.pl/podklady/cliniq ... -alabaster To mi całkowicie wystarcza do pracy. Ale na imprezy już jednak lubię nieco bardziej zaszaleć z cieniami i konturowaniem.

Re: Kursy makijażu permanentnego

: 27 sty 2020, 13:47
autor: Mosia
Ja nie jestem przekonana do takiego makijazu permanentnego. Taki makijaż zostanie nam na dłuższy czas - a jesli zostanie źle wykonany no to może być bardzo niefajnie. Ja lubię eksperymentować z wyglądem i makijażami. Często czerpię ciekawe inspiracje z sieci - a tutaj www.mobilesalon.net chyba najwięcej :D Bardzo podobają mi się ich pomysły zarówno jesli chodzi o fryzury czy makijaż - a ten mogę zmyć kiedy tylko zechcę :)

Re: Kursy makijażu permanentnego

: 28 sie 2020, 15:42
autor: lowest
Na tej stronie www zostało wyjaśnione o co w tym chodzi http://biobotanic-pro.pl/

Re: Kursy makijażu permanentnego

: 23 lis 2020, 18:21
autor: amiii2
A gdzie zamierzacie kupować wyposażenie i produkty do makijażu permanentnego po kursach? Ja od siebie mogę polecić tą hurtownie https://www.permanent24.pl/ ponieważ mają świetne produkty i nie zdarzają im się braki :)