Strona 1 z 1

Fajne szkolenia

: 19 sie 2019, 18:11
autor: Specjalista
Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad korzystaniem z dodatkowych szkoleń by sama jeszcze bardziej się rozwijam. Widziałam, ze pojawia się wiele różnych miejsc do ktorych warto sie zgłosić. Z tego co czytałam tutaj https://wartoszkolic.pl/szkolenia/ , można znaleźć kilka zdecydowanie wartościowych szkoleń. Wy z jakich korzystacie?

Re: Fajne szkolenia

: 03 wrz 2019, 8:29
autor: Iza
Moim zdaniem bardzo dużo naprawdę fajnych szkoleń oferuje również firma szkoleniowa Kar Group, której oferta jest dostępna na stronie http://kar-group.elk.pl/oferta/. Polecam się tam w wolnej chwili rozejrzeć, bo naprawdę warto. Szkoleń jest tam aż kilkadziesiąt, więc na pewno bez problemu znajdziecie jakieś dla siebie.

Re: Fajne szkolenia

: 19 wrz 2019, 13:02
autor: Anubis
Mi się teraz bardzo podobają kursy internetowe. Są one tanie i mogę z nich korzystać, kiedy chcę.
_______________________________________
Pisanie magisterskich prac z socjologii

Re: Fajne szkolenia

: 26 wrz 2019, 17:44
autor: polkis
Prawdę powiedziawszy, ja lubię się edukować i mam na swoim koncie wiele szkoleń, również z zakresów mnie nie interesujących. Zawsze mogę więcej rzeczy robić i wszelako na dom zarabiać. Mam dziecko, wychowuję je samotnie i nie narzekam. Aktualnie pracuje w domu, więc łączę swobodę z odpowiedzialnością. Może i taki http://wiwn.pl/ kurs jeszcze zrobię. To zawsze dochodowy biznes.

Re: Fajne szkolenia

: 30 wrz 2019, 2:17
autor: Orkis
Ja osobiście uważam, że wybór szkoły policealnej nie jest złym pomysłem jeżeli wiesz co chcesz robić i oczywiście wybierzesz porządną placówkę z doświadczeniem oraz dobrymi nauczycielami. Do takich na pewno mogę z własnego doświadczenia zaliczyć Cosinus Łódź ponieważ mają bardzo szeroki wybór konkretnych kierunków jak m.in opiekun medyczny, masażysta, administracja, florysta itd. Do tego prowadzone są w systemie zaocznym więc też dałoby się to połączyć ze studiami bądź pracą i nic nie będzie Cię to kosztowało .

Re: Fajne szkolenia

: 27 lis 2019, 0:12
autor: Ph03n1x
Na pewno bliscy Ci z tym pomogą. Muszą coś o tym wiedzieć.

Re: Fajne szkolenia

: 04 gru 2019, 8:54
autor: Kordik
Samorealizacja i rozwój to ważna rzecz, ostatnio czytałem o tym na stronie http://twoja-motywacja.pl/blog/samorealizacja/, a ciekawe szkolenia możemy znaleźć na stronie udemy. :) Pozdrawiam

Re: Fajne szkolenia

: 04 gru 2019, 20:24
autor: asiek
Poczytaj sobie trochę o rozwoju osobistym na https://netinvest.com.pl/ Każdy z nas powinien się rozwijać! Ja ostatnio coraz częściej myślę o dodatkowych kursach i szkoleniach na które zawsze chciałam iść, ale nie było czasu. Chyba w końcu się na nie zdecyduję, bo jak nie teraz to kiedy?

Re: Fajne szkolenia

: 06 gru 2019, 8:18
autor: BeataBeata41
Jeżeli mogę jakoś pomóc to z całą pewnością mogę polecić bardzo fajne szkolenie, które organizuję ta fundacja https://fundacjafortis.pl/ w Katowicach. Ja osobiście polecam szkolenia z języka angielskiego biznesowego i technik asertywności.

Re: Fajne szkolenia

: 07 gru 2019, 16:14
autor: lowest
Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj: http://nasiona--konopi.pl

Re: Fajne szkolenia

: 09 gru 2019, 22:09
autor: agis
Słyszeliście już o Agile Manifesto ? Jeśli nie, to koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://leadership-center.pl/2018/07/agile-manifesto/ . Macie tam wszystko dokładnie opisane. Myślę, że warto inwestować w umiejętności miękkie, ponieważ taka inwestycja w rozwój procentuje. Przede wszystkim taką wiedzę można skutecznie wykorzystać z wielu przedsiębiorstwach, które zmieniły sposób podejścia do pracy.

Re: Fajne szkolenia

: 13 gru 2019, 15:56
autor: Elisa
Najlepiej jak uda się wam połączyć dobrą prace zarobkową wraz z waszym hobby, zainteresowaniami. Ja pomyślałam o kursie barmańskim, to na pewno jest ciekawy zawód, daje nawet całkiem sporo możliwości. Znalazłam nawet na stronie http://www.szkolabarmanow.pl/ niezbędne szkolenia. Ogólnopolska szkoła barmanów proponuje certyfikaty barmańskie w języku angielskim i polskim, pomagają również tu w znalezieniu pracy :)

Re: Fajne szkolenia

: 06 sie 2020, 17:26
autor: bongu
Mega ciekawe szkolenia są przeprowadzane przez firmę http://specjalista.edu.pl/ i to za super cenę. Jeśli zależy wam na waszym bezpieczeństwie, to takie kursy w małych grupach jak u nich teraz są naprawdę super opcją.