Strona 1 z 1

Język angielski dla dzieci

: 12 sie 2019, 15:17
autor: Selena
Angielski dla dzieci i młodzieży, tylko w szkole http://personaltutor.edu.pl/. Serdecznie polecam ją każdemu, kto chce się nauczyć języka angielskiego w sposób skuteczny i przyjemny.

Re: Język angielski dla dzieci

: 27 sie 2019, 15:29
autor: Olkka
Ja swojego syna zapisałam na angielski do tutlo. Lekcje ma online więc nie musimy nigdzie jeździć a i czas trwania takiej lekcji jest fajny- to 20 min, więc optymalny czas aby się czegoś nauczyć ale nie zacząć nudzić;)

Re: Język angielski dla dzieci

: 02 wrz 2019, 11:37
autor: ksieznaklara
Do dzieci też przemawia ten kurs w tutlo? czy syn się chętnie zabiera za naukę?

Re: Język angielski dla dzieci

: 17 wrz 2019, 21:36
autor: lemon
Najważniejsze jest to by dziecko zaczęło naukę jak najszybciej się da. Ja zapisałem syna do prywatnego przedszkola Te Vizja na warszawskim Wawrze gdzie zajęcia baby english odbywają się codziennie https://wawer.tevizja.pl/oferta-edukacyjna/. Jest teraz w grupie 3 latków :) super miejsce, nauka poprzez zabawę, opieka na najwyższym poziomie.

Re: Język angielski dla dzieci

: 25 wrz 2019, 11:42
autor: Magnat777
Język angielski to jest podstawa wszystkiego. Bez niego nie da się niczego w Polsce osiągnąć!
_________________________
Tematy prac licencjackich z logistyki

Re: Język angielski dla dzieci

: 04 paź 2019, 14:05
autor: Amela22
Olkka pisze: ↑27 sie 2019, 15:29 Ja swojego syna zapisałam na angielski do tutlo. Lekcje ma online więc nie musimy nigdzie jeździć a i czas trwania takiej lekcji jest fajny- to 20 min, więc optymalny czas aby się czegoś nauczyć ale nie zacząć nudzić;)
Moja córka od wakacji też się z nimi uczy a niedawno i ja sama też się tam zapisałam na lekcję. To, że można uczyć się online jest dużym udogodnieniem, jak również to, że sama mogę decydować kiedy i o której chcę się uczyć;)

Re: Język angielski dla dzieci

: 10 paź 2019, 7:38
autor: aska
Też uważam, że języki to podstawa. Angielski to już konieczność i warto zadbać o to, aby nasze dzieci uczyły się go od najmłodszych lat :) Sprawdźcie angielski dla dzieci Wieliszew - mają ciekawą ofertę, przygotowaną specjalnie z myślą o dzieciach i młodzieży. Warto inwestować w naukę.

Re: Język angielski dla dzieci

: 12 lis 2019, 11:04
autor: polla
oo lemon moje dziecko też chodzi do tego przedszkola te Vizja :) Super opieka, rewelacyjne i bardzo rozwijające zajęcia dodatkowe. dla mnie jako dla matki najważniejsze jest to, że chodzi tam codziennie z ogromnym uśmiechem na buzi :)

Re: Język angielski dla dzieci

: 22 lis 2019, 10:48
autor: polkis
W tutlo wiem, że mają specjalny tok nauczania maluszków, ale również i całych rodzin. Można właśnie pozwolić na to, żeby dziecko się uczyło, ale też, żeby się grupa łączyła. Dla mnie to mega wygodne i fajne rozwiązanie. Na razie sama się uczę języka, ale mąż też ma zamiar do mnie dołączyć.

Re: Język angielski dla dzieci

: 25 lis 2019, 13:13
autor: deni4
Dziecko ma predyspozycje do szybkiej nauki języka i warto to wykorzystać i zapisać je do szkoły językowej https://lincoln.edu.pl/ Odpowiednio prowadzone zajęcia pozwolą dziecku szybko przyswajać wiedzę. To najlepsza opcja, by dziecko szybko zaczęło mówić w danym języku.

https://beashrinersnow.com/organic-in-the-garden-why-use-a-compost-bin/

Re: Język angielski dla dzieci

: 09 gru 2019, 22:21
autor: agis
Możecie również zerknąć sobie tutaj http://sliwinskitenis.pl/oferta/angielski/ . Jest tam ciekawa oferta nauki języka praktycznie dla każdego - niezależnie od wieku i umiejętności. Jednym nauka języka przychodzi prosto, a drudzy muszą się sporo natrudzić, żeby płynnie się porozumiewać z obcokrajowcem. Nie należy się jednak nigdy poddawać :)

Re: Język angielski dla dzieci

: 18 gru 2019, 11:04
autor: MariettaZu
Super opcją jeśli chodzi o język angielski dla dzieci jest szkoła językowa Pi School- jak ktos mieszka w Warszawie to na prawde bardzo polecam. Super podejscie do dzieci. Na angielski można zapisać dziecko już od 3 roku zycia o ile pamiętam ;)

Re: Język angielski dla dzieci

: 20 gru 2019, 23:28
autor: Trompka11
Najważniejsze to znaleźć takie rozwiązanie, które będzie najbardziej korzystne dla Waszych maluchów. Moim zdaniem, dobrym wyborem może być skorzystanie z oferty szkoły językowej https://www.archibald.pl/mlodziez/ Dzięki ich innowacyjnym metodom nauczania, są w stanie o wiele skuteczniej nauczać angielskiego.

Re: Język angielski dla dzieci

: 16 sty 2020, 0:21
autor: mkoP
Najfajniej to jest moim zdaniem jak języka obcego, np. angielskiego, mogą się dzieci uczyć w szkole, do której chodzą:) Moje dzieci uczęszczają do podstawówki https://www.szkolapromyk.szczecin.pl/ i szkoła oferuje im bardzo ciekawie prowadzone lekcje, które rozwijają ich zdolności lingwistyczne.

Re: Język angielski dla dzieci

: 28 mar 2020, 22:53
autor: Elka88
MariettaZu pisze: ↑18 gru 2019, 11:04 Super opcją jeśli chodzi o język angielski dla dzieci jest szkoła językowa Pi School- jak ktos mieszka w Warszawie to na prawde bardzo polecam. Super podejscie do dzieci. Na angielski można zapisać dziecko już od 3 roku zycia o ile pamiętam ;)
Tak od 3 roku życia, tez mi się tak kojarzy. Na inny język chyba jest od piątego dopiero. Ogromną zaletą zwłaszcza w obecnej sytuacji jest tez e-learning ;)

Re: Język angielski dla dzieci

: 27 kwie 2020, 19:55
autor: Elisa
Rodzice, nie możecie być też zbyt ambitni, pamiętajcie o tym. Wiadomo, że warto oswajać dziecko od najmłodszych lat z angielskim, ale też nie można przesadzić. Sprawdźcie sobie tu może ofertę od szkoły Te Vizja. Jest to prywatna szkoła, gdzie w ramach lekcji jest bardzo dużo angielskiego w fajnej formie.

Re: Język angielski dla dzieci

: 13 lip 2020, 17:34
autor: feel09
Chcesz bay Twoje dziecko rozwijało swoje umiejętności językowe na jak najwyższym poziomie? A może potrzebuje ono wsparcia w tym obszarze i nie wiesz do kogo się zgłosić? Przede wszystkim postaw na osoby sprawdzone i pewne, które mają odpowiednie podejście. Polecam https://angielski-konwersacje.pl/ bo to przede wszystkim nauczycielka z powołaniem i pasją, która pozwoli na rozwijanie umiejętności Twojego dziecka całkowicie naturalnie i swobodnie.

Re: Język angielski dla dzieci

: 28 sie 2020, 16:01
autor: Faure54
Tu widziałem ofertę dla dzieciaków: https://youenglish.school/jezyk-angiels ... wroclawiu/

Re: Język angielski dla dzieci

: 06 lut 2021, 12:01
autor: Iza
Z tego, co się orientuję, to bardzo fajne kursy języka angielskiego dla dzieci (i nie tylko) organizuje również Szkoła Językowa ProfiLingua. Z jej pełna ofertą możecie zapoznać się na stronie internetowej profi-lingua.pl/. W zakładce "Disney English" znajdziecie pełen opis kursów dla dzieci.

Re: Język angielski dla dzieci

: 28 cze 2021, 21:02
autor: sfinx
Jest wiele sposobów na naukę języka angielskiego wśród dzieci i polecam przeczytać sobie https://mala-rzecz-a-cieszy.blogspot.co ... ma-to.html . Na początku warto rozpocząć naukę podczas zabawy, z czasem szkoły językowe

Re: Język angielski dla dzieci

: 22 lip 2021, 10:25
autor: mkoPŻ
Zgadzam się SFINX - Jest wiele sposobów na naukę języka angielskiego wśród dzieci, a przez zabawę dzieciaki uczą się najlepiej. Teraz czas wakacyjny - dzieci znajomej pojechały na obóz językowy - tez fajna forma. Sporo miały zajęć, ale wszystko w terenie i z dużą ilością atrakcji.

Re: Język angielski dla dzieci

: 04 sie 2021, 16:20
autor: Miśka_Mamuśka
Moja córka chodzi na zajęcia do szkoły językowej Language Pro-Expert w Czechowicach-Dziedzicach: http://www.szkolajezykowaczechowice.pl/ ... dla-dzieci - i jest bardzo zadowolona, chwali nauczycieli, chętnie przerabia zadany materiał, a my widzimy poprawę w ocenach. Uważam, że miejsce jest godne polecenia, a pracujący tam nauczyciele wiedzą, co robią. :)

Re: Język angielski dla dzieci

: 29 sie 2021, 19:12
autor: włoszka
Warto poznać kilka pomocnych metod pomagających nauczyć się języka https://pulsbydgoszczy.pl/2021080542085 ... dla-dzieciCzas spędzony na rozrywce zaprocentuje osłuchaniem się z językiem i nowym słownictwem, które przy okazji sam wejdzie do głowy. Poza tym kryje się tu dodatkowa motywacja: by móc śledzić losy ulubionego bohatera albo lepiej rozumieć grę, trzeba poznać wciąż więcej i więcej słówek. Poszukajcie wspólnie anglojęzycznych kreskówek albo rozwijającej gry.