Artykuły budowlane i wykończeniowe

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
Maurycjusz_66
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2021, 6:57

Artykuły budowlane i wykończeniowe

Post autor: Maurycjusz_66 »

Witam serdecznie. Podpowiecie mi, gdzie najbardziej opłaca się kupować wszelkie artykuły budowlane i wykończeniowe? Obecnie interesują mnie przede wszystkim różnego rodzaju elementy złączne. Planowałem zamówić je w hurtowni, bo chyba tak będzie najrozsądniej pod względem ceny, ale i jakości. Też tak sądzicie?
gośkaaa

Re: Artykuły budowlane i wykończeniowe

Post autor: gośkaaa »

Warto robić zakupy online. Dzięki temu można się kompleksowo wyposażyć bez wychodzenia z domu. Tutaj https://budujmy.eu/pl/menu/pianki-poliu ... -1017.html znajdziecie wiele różnych ciekawych propozycji w tym zakresie. Uważam, że warto się tam rozejrzeć. Być może coś wam wpadnie w oko. Trzeba zawsze patrzeć na jakość i cenę.
Paweł

Re: Artykuły budowlane i wykończeniowe

Post autor: Paweł »

Maurycjusz_66 pisze: ↑08 lip 2021, 5:12 Witam serdecznie. Podpowiecie mi, gdzie najbardziej opłaca się kupować wszelkie artykuły budowlane i wykończeniowe?
Jeśli chodzi o materiały budowlane, to akurat jestem z tematem dość na bieżąco, więc na pewno mogę polecić skład Podolski - Kruszywa https://podolski-kruszywa.pl/ zamawiamy u nich wszelkiego rodzaju kruszywa potrzebne w trakcie naszej budowy.
BosakŻ

Re: Artykuły budowlane i wykończeniowe

Post autor: BosakŻ »

Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy RETRANS https://retrans.com.pl/kontakt/ z miejscowości Kornica. Firma działa w sektorze robót podwodnych, górnictwa odkrywkowego, budownictwa, produkcji suszonych piasków kwarcowych oraz transportu drogowego. Firma dokona takich usług jak : wydobycie kruszyw oraz pogłębianie zbiorników wodnych przy wykorzystaniu profesjonalnych sprzętów (koparek ssących, pogłębiarek) o dużej wydajności .

nasiona cieciorki
fikuś

Re: Artykuły budowlane i wykończeniowe

Post autor: fikuś »

Jeśli poszukujecie kruszywa typu żwir, granit, grysy czy piaskowce to warto odwiedzić ten skład https://kruszywalask.pl/oferta/zwiry.html , który znajduje się w Łasku w woj. Łódzkim. Firma oferuje zorganizowanie transportu i rozładunku grysu na terenie Łodzi, Łasku i okolicach
ODPOWIEDZ