Macie na dachach panele PV?

Wszystko o urządzaniu, remontowaniu i sprzątaniu wnętrz. Szukasz praktycznych rad i patentów związanych z meblami, sprzętem i całym wyposażeniem domu? Dołącz do dyskusji.
Awatar użytkownika
Tipsy
Posty: 77
Rejestracja: 18 paź 2019, 18:45

Macie na dachach panele PV?

Post autor: Tipsy »

Macie na dachach panele PV?
Jak wasze doświadczenia jeśli chodzi o produkcję prądu, oszczedności , zwrot kosztów inwestycji itd?
Czytam ostatnio w firmie https://hymon.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne/
artykuły właśnie o panelach pv i całej tej technologii fotowoltaiki i coraz bliższa jestem decyzji zainwestowania,
ale chciałabym pogadać z kimś, kto już ma i może podzielić się swoimi doświadczeniami?
Pogadamy?
Awatar użytkownika
inecka
Posty: 161
Rejestracja: 27 cze 2019, 22:20

Re: Macie na dachach panele PV?

Post autor: inecka »

ja mam, dlugo sie nosilam z zamiarem instalacji, rozwazalam wszystki za i przeciw no i w koncu po rozmowie z fachowcami z Levady sie zdecydowalam :) rozwiali moje watpliwosci, zrobili wycene i pomogli wybrac panele:)
Adaś

Re: Macie na dachach panele PV?

Post autor: Adaś »

Tipsy pisze: ↑09 gru 2020, 9:22 Macie na dachach panele PV?
Jak wasze doświadczenia jeśli chodzi o produkcję prądu, oszczedności , zwrot kosztów inwestycji itd?
Czytam ostatnio w firmie hymon.pl/oferta/panele-fotowoltaiczne/
artykuły właśnie o panelach pv i całej tej technologii fotowoltaiki i coraz bliższa jestem decyzji zainwestowania,
ale chciałabym pogadać z kimś, kto już ma i może podzielić się swoimi doświadczeniami?
Pogadamy?
Przy takiej instalacji warto rozważyć instalację pompy ciepła tak by móc za darmo ogrzewać swój dom
ODPOWIEDZ