Sklep offroad 4x4

Przestrzeń dla sportowych freaków i poszukujących informacji o aktywności fizycznej.
Awatar użytkownika
Jacekk
Posty: 12
Rejestracja: 24 lut 2020, 9:34

Sklep offroad 4x4

Post autor: Jacekk »

Witam, poszukuję sprawdzonego sklepu z wyposażeniem do aut 4x4, z przeznaczeniem na offroad. Kupowałem stacjonarnie w firmie kilkadziesiąt km od mojej miejscowości, ale ostatnio pojechałem po zamówienie, którego nie było - miarka się przebrała. Proszę o rekomendacje rzetelnych sklepów
Awatar użytkownika
yuta
Posty: 11
Rejestracja: 02 mar 2020, 11:01

Re: Sklep offroad 4x4

Post autor: yuta »

A z jakiej jesteś okolicy? Mogę polecić sklepy w okolicy 3miasta ale czy to Twoje rejony?
Awatar użytkownika
Investon
Posty: 25
Rejestracja: 09 sty 2020, 9:33

Re: Sklep offroad 4x4

Post autor: Investon »

Jacekk pisze: ↑12 maja 2020, 10:43 Witam, poszukuję sprawdzonego sklepu z wyposażeniem do aut 4x4, z przeznaczeniem na offroad. Kupowałem stacjonarnie w firmie kilkadziesiąt km od mojej miejscowości, ale ostatnio pojechałem po zamówienie, którego nie było - miarka się przebrała. Proszę o rekomendacje rzetelnych sklepów
Domyślam się, że chcesz obudować dodatkowo auto, wzmocnić ramę - też przez całe życie polegałem albo na gotowych elementach metalowych albo na robionych przez firmę na zamówienie. Temat wydawał się nie do przeskoczenia, ale znajomy przekonał mnie do zakupu spawarki - teraz wszystko robię sam za 1/3 ceny albo jeszcze mniej. Nie tylko do auta ale pospawalem tez sobie np eleganckie meble do ogrodu :)
Awatar użytkownika
Jacekk
Posty: 12
Rejestracja: 24 lut 2020, 9:34

Re: Sklep offroad 4x4

Post autor: Jacekk »

Dzięki za odpowiedzi - niestety trójmiasto odpada, jestem z południa Polski. Co do zakupu spawarki to przymierzałem się już kilka razy, nie tylko przy temacie ewentualnego wzmacniania auta, i chyba brakuje mi wiary we własne umiejętności :p
Awatar użytkownika
RadekRK
Posty: 6
Rejestracja: 19 mar 2020, 14:24

Re: Sklep offroad 4x4

Post autor: RadekRK »

Jacekk pisze: ↑18 maja 2020, 19:12 Dzięki za odpowiedzi - niestety trójmiasto odpada, jestem z południa Polski. Co do zakupu spawarki to przymierzałem się już kilka razy, nie tylko przy temacie ewentualnego wzmacniania auta, i chyba brakuje mi wiary we własne umiejętności :p
Sprawdz koniecznie oferte na stronie sklepu 4x4 terenowiec z Krakowa. Ja zamawiam od nich zawsze przez neta, ale z tego co kojarzę działają też chyba stacjonarnie. Mają spory wybór wyciągarek, lin i innych akcesoriów, ale oświetlenia LED to chyba mają najwięcej w sieci :p
Awatar użytkownika
ArekIw
Posty: 12
Rejestracja: 07 lut 2020, 14:58

Re: Sklep offroad 4x4

Post autor: ArekIw »

Investon pisze: ↑14 maja 2020, 7:55 Domyślam się, że chcesz obudować dodatkowo auto, wzmocnić ramę - też przez całe życie polegałem albo na gotowych elementach metalowych albo na robionych przez firmę na zamówienie. Temat wydawał się nie do przeskoczenia, ale znajomy przekonał mnie do zakupu spawarki - teraz wszystko robię sam za 1/3 ceny albo jeszcze mniej. Nie tylko do auta ale pospawalem tez sobie np eleganckie meble do ogrodu :)
Mozna spytac jakiego rzedu to jest inwestycja? Jaki model spawarki wybrales na pierwszy zakup?
Awatar użytkownika
RadekRK
Posty: 6
Rejestracja: 19 mar 2020, 14:24

Re: Sklep offroad 4x4

Post autor: RadekRK »

ArekIw pisze: ↑19 cze 2020, 12:43
Investon pisze: ↑14 maja 2020, 7:55 Domyślam się, że chcesz obudować dodatkowo auto, wzmocnić ramę - też przez całe życie polegałem albo na gotowych elementach metalowych albo na robionych przez firmę na zamówienie. Temat wydawał się nie do przeskoczenia, ale znajomy przekonał mnie do zakupu spawarki - teraz wszystko robię sam za 1/3 ceny albo jeszcze mniej. Nie tylko do auta ale pospawalem tez sobie np eleganckie meble do ogrodu :)
Mozna spytac jakiego rzedu to jest inwestycja? Jaki model spawarki wybrales na pierwszy zakup?
A wiesz ze spawanie to nie taka latwa sprawa, ze od reki bedizesz umial :> ?
ODPOWIEDZ