Rowery typu gravel

Przestrzeń dla sportowych freaków i poszukujących informacji o aktywności fizycznej.
Awatar użytkownika
Tymoteusz
Posty: 1
Rejestracja: 02 cze 2021, 2:56

Rowery typu gravel

Post autor: Tymoteusz »

Podpowiedzcie mi, gdzie najlepiej kupować rowery szutrowe Warszawa? Wiadomo, że najbezpieczniej będzie zajrzeć do sprawdzonego sklepu rowerowego. Macie swoich faworytów w tym zakresie? Podzielcie się adresami, chętnie odwiedzę kilka miejsc.
IZabella2

Re: Rowery typu gravel

Post autor: IZabella2 »

Myślę, że pierwszym dobrym wyborem na początek będzie przejrzenie jakie w ogóle są gravele dostępne na rynku. Teraz w okresie jesiennym możesz kupić obecny model w niższej cenie, gdyż rowery gravel 2022 wejdą niebawem. Ja tak kupiłam właśnie rower ponad 2 tysiące złotych taniej.
Krtsio

Re: Rowery typu gravel

Post autor: Krtsio »

Myślę, że pierwszym dobrym wyborem na początek będzie przejrzenie jakie w ogóle są gravele dostępne na rynku. Teraz w okresie jesiennym możesz kupić obecny model w niższej cenie, gdyż rowery gravel 2022 wejdą niebawem. Ja tak kupiłam właśnie rower ponad 2 tysiące złotych taniej.

Koleżanko dzięki za super link, udało mi się zamówić jedne z pierwszych modeli gravelów na rok 2022. Szukałem długo i sam nie mogłem niczego konkretnego znaleźć, czasem te linki na forach się przydają.
ODPOWIEDZ