Dezodorant na siłce

Przestrzeń dla sportowych freaków i poszukujących informacji o aktywności fizycznej.
Wielki_Krzyś

Dezodorant na siłce

Post autor: Wielki_Krzyś »

Elo ludziska, Piękne Panie i muskularni Panowie, używacie dezodorantów/antyperspirantów idąc na siłkę, czy wychodzicie z założenia, że i tak się spocicie? Bo ja już nie wiem jak lepiej działać, spotykam się z różnymi szkołami i teoriami na ten temat.
Pałulina

Re: Dezodorant na siłce

Post autor: Pałulina »

O matko, co to w ogóle za pomysł, żeby nie używać dezodorantu, zwłaszcza na siłowni :O !? To chyba kolejny przejaw męskiego lenistwa, które zostało ubrane w jakąś teorię pseudonakową, aby je usprawiedliwić. Oczywiście, że stosuję dezodorant, na szczęście mój narzeczony również i nie wyobrażamy sobie inaczej! Ba - ja to nawet perfum używam przed wyjściem na siłkę!
Wielki_Krzyś

Re: Dezodorant na siłce

Post autor: Wielki_Krzyś »

Pałulina pisze: ↑17 wrz 2021, 17:08 O matko, co to w ogóle za pomysł, żeby nie używać dezodorantu, zwłaszcza na siłowni :O !? To chyba kolejny przejaw męskiego lenistwa, które zostało ubrane w jakąś teorię pseudonakową, aby je usprawiedliwić. Oczywiście, że stosuję dezodorant, na szczęście mój narzeczony również i nie wyobrażamy sobie inaczej! Ba - ja to nawet perfum używam przed wyjściem na siłkę!
Hahaha no właśnie koledzy mówią, że po co zużywać dezodorant, skoro tak czy siak się spocisz... I ja już w sumie nie wiedziałem czy ma to słuszność, czy ni mo :P A stosujecie jakieś "sportowe" preparaty czy takie zwykłe ze sklepu?
Pałulina

Re: Dezodorant na siłce

Post autor: Pałulina »

Na co dzień używamy jakichs tam normalnych dezodorantów z drogerii, a jak idziemy na siłkę czy chcemy uprawiać sport (gdzie faktem jest, że zawsze będziesz się więcej pocić), stosujemy dezodorant przeciw nadmiernej potliwości. Dużo jest takich produktów na rynku, jakiś czas temu kupiłam ten i jestem zadowolona: https://www.notino.pl/driclor/solution- ... potliwoci/
Dorównuje skutecznością niektóre droższe kosmetyki w mojej opinii.
mArcinn

Re: Dezodorant na siłce

Post autor: mArcinn »

Ja używam dezodorantów naturalnych. Myślałem, że to tylko jakaś sztuczka marketingowa i sam z siebie bym nie kupił, ale dziewczyna się uparła :D https://biozdrowy.pl/pl/naturalny-dezod ... ylan ylang O właśnie taki dostałem. Teraz już nawet innego nie chcę używać. Mało, który inny chciał sobie radzić z moim potem przy ćwiczeniach, a ten potrafi działać cuda :)
ODPOWIEDZ