Części do roweru

Przestrzeń dla sportowych freaków i poszukujących informacji o aktywności fizycznej.
Awatar użytkownika
andrea
Posty: 1
Rejestracja: 10 sie 2020, 7:57

Części do roweru

Post autor: andrea »

Jakich marek części do roweru polecacie kupować? Macie swoich sprawdzonych producentów? Ja na przykład niedawno trafiłam na ofertę marki Simpla. Może ją znacie?
Awatar użytkownika
otokar97
Posty: 1
Rejestracja: 24 cze 2020, 1:49

Re: Części do roweru

Post autor: otokar97 »

Pewnie, że znam, a błotniki Simpla towarzyszą mi już kilka dobrych lat i niezmiennie dobrze spełniają swoją funkcję. Zaleta porządnej produkcji, mimo że cena nie była tak wysoka, jak można się spodziewać. Serdecznie polecam!
Awatar użytkownika
bernard61
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2020, 18:50

Re: Części do roweru

Post autor: bernard61 »

Ja też bardzo sobie chwalę błotniki do rowerów górskich marki Simpla. Co ciekawie, ich montaż wcale nie jest skomplikowany, a do tego bardzo łatwo się je czyści. Tak jak wspomniał otokar97, to kwestia produkcji z uwzględnieniem nowoczesnej technologii i wysokiej jakości materiałów.
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 192
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: Części do roweru

Post autor: balecki »

Oczywiście czasami również należy co nieco wymienić w naszym rowerze i wtedy jakieś części zamienne z pewnością się przydadzą. Muszę przyznać, że jeśli chodzi o mnie to ja jakiś czas temu czytałem na stronie https://pieknyrower.pl/czym-jest-rower-gravelowy/ czy de facto jest rower gravelowy.
ODPOWIEDZ