zwrot nadpłaty kredytu

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
Awatar użytkownika
bogusław89
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2022, 21:11

zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: bogusław89 »

Czy zwrot nadpłaty kredytu we frankach jest prosty? Czy wystarczy zgłosić się do banku i złożyć wniosek? Bank wystawi wtedy stosowne dokumenty, które należy wypełnić i złożyć wraz z wymaganymi dokumentami? Po złożeniu wniosku bank przeanalizuje go i wyda decyzję o zwrocie nadpłaty? Czy jak to wygląda w praktyce? Macie jakieś doświadczenie w tym zakresie?
ilunois

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: ilunois »

Unieważnienie umowy WIBOR mnie czeka, więc na taki zwrot nie będę liczyć. I to dla mnie pewne, co się w tym względzie robi, ale też jakoś nieszczególnie mam też kompleksowe rozwiązania, które sprawiają, że też mam sporo do powiedzenia i mam wrażenie, że powoli w to pójdziemy i coś sobie w tym temacie ogarniemy. Co wy na to?
Awatar użytkownika
molka
Posty: 223
Rejestracja: 07 mar 2019, 18:53

Re: zwrot nadpłaty kredytu

Post autor: molka »

Planujesz wziąć kredyt hipoteczny na budowę domu, ale nie wiesz jakie dokumenty wcześniej przygotować? Tak się składa, że sama ostatnio szukałam informacji na ten temat i udało mi się trafić na stronę https://www.bydgoszcz.com/artykul-4medi ... hipoteczny gdzie wszystko dokładnie zostało opisane - warto to sprawdzić.
ODPOWIEDZ