Wzrost sprzedaży

Kącik rozmaitości. Tutaj możesz zapytać o wszystko, na co nie znalazłeś odpowiedzi w pozostałych kategoriach.
łucja1988

Wzrost sprzedaży

Post autor: łucja1988 »

Dzień dobry,
Szukam sposobu na podniesienie wyników sprzedażowych. Myślałam już o różnych sposobach na promocje i nie wiem. Co radzicie?
mańkowski

Re: Wzrost sprzedaży

Post autor: mańkowski »

Teraz jest ciężki czas, ale niby handel i niektóre usługi tego tak nie odczuły więc może uda się z programami lojalnościowymi? U nas mega fajnie się sprawdziło wprowadzenie programów lojalnościowych dla klientów. Od ponad półtorej roku nasi klienci korzystają z kart na punkty i fajne nagrody mogą za ich zbieranie sobie odebrać. Sami na to nie wpadliśmy. Kolega polecił mojemu szefowi firmę https://i360.com.pl/programy-lojalnosciowe/, która takie programy tworzy pod konkretny biznes. U nas oferta wręcz skrojona na miarę. Słuchaj, skontaktuj się z nimi, wypytaj o wszystko i zobaczysz co i jak ;)
Awatar użytkownika
balecki
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:37

Re: Wzrost sprzedaży

Post autor: balecki »

Chyba każdy jak coś sprzedaje to na pewno będzie się cieszył z takich wskaźników. Ja jestem przekonany, że na dzień dzisiejszy dobrym rozwiązaniem jest również handel międzynarodowy. W takiej sytuacji potrzebny będzie numer EORI https://joblife.pl/prawo/co-to-jest-numer-eori/ i myślę, że warto jest go mieć.
ODPOWIEDZ